Belluno Elegante - bílá / ořech

Pokud milujete kontrasty, máme něco pro vás. Představte si odolný a pevný nábytek v odstínu teplé bílé kombinované s deskou z ořechu. Nyní jsou na dosah ruky. Krásná a nadčasová kolekce Belluno Elegante s deskami z tmavého ořechu vám poskytne jedinečný styl. Představená kolekce je více než jen funkční police, zásuvky jsou namontovány na kuličkových výsuvech Quadro a okouzlující úchyty v barvě zlata. Belluno Elegante s deskami z ořechu a finského borového dřeva je zárukou nejvyšší kvality. Vyberte si je a zamilujete si je na první pohled!

Seřadit podle
9 790 Kč

3-dvéřová komoda Belluno Elegante bílá/ořech je ozdobena větracími frézami, které ji dodávají kouzlo a nadčasový vzhled. Prosklená dvířka překvapí zajímavým rámováním. Celek doplňují malé kulaté úchytky v barvě zašlého zlata.

10 290 Kč

Komoda Belluno Elegante bílá/ ořech se skvěle hodí k ostatnímu nábytku z kolekce Belluno Elegante, ale může sloužit i jako samostatný kus nábytku. Deska v barvě ořechu v tloušťce až 5 cm je nejen pevná, ale také pěkně vyřezávaná. Design komody...

11 590 Kč

Prezentovaná 4-dvéřová komoda Belluno Elegante je produktem z nejvyšší řady borovicového nábytku.

12 090 Kč

Komoda 4.3 Belluno Elegante je nábytkem vyrobeným z masivního dřeva finské borovice, která se vyznačuje výjimečnou trvanlivostí a odolností vůči času. Komoda je natřena ekologickou barvou, díky které může dřevo dýchat.

8 290 Kč

Komoda TV Belluno Elegante je něco víc, než jen trvanlivý a hezký nábytek. Její praktičnost se odráží ve dvou šuplících zasazených do kolejniček s kuličkovým výsuvem zn. Quadro, které zajišťují tiché a jemné zasouvání a vysouvání šuplíků.

6 690 Kč

Borovicový konferenční stolek má také ozdobný charakter. A to díky pěknému frézování, typickému pro nábytek ze série Belluno Elegante, a také vhodně vybraným barvám a kulatými úchytkami v barvě zašlého zlata.

8 990 Kč

Vitrína Belluno Elegante je velmi praktický model nábytku. Zahrnuje dvě skříňky. Horní skříňka s prosklenými dvířky je uprostřed předělena dvěma poličkami.

12 390 Kč

Vitrína je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk budou zachovány po dlouhá léta.

9 990 Kč

Výjimečná komoda RTV ze série Belluno Elegante zaujme nejen svým originálním designem, ale i trvanlivosti.

7 690 Kč

Knihovna Belluno Elegante dekor bílá-ořech, se skvěle hodí k ostatnímu nábytku z kolekce Belluno Elegante, ale může sloužit i jako samostatný kus nábytku.

9 890 Kč

Dřevěný psací stůl se dokonale hodí k jinému nábytku Belluno Elegante, ale může to být také kontrastní doplněk k jiným kolekcím.

9 790 Kč

Stůl je symbol. Hlavní nábytek, bez kterého by se místo, kde žijeme, nemohlo nazývat Domovem.

13 290 Kč

Vitrína 2.2.3 z kolekce Belluno Elegante to je skvělé propojení komody, regálu a vitríny. Umožní Vám vystavit oblíbené předměty, jídelní soupravu nebo suvenýry a zároveň schovat před zraky návštěv často používané věci, jako jsou další příbory nebo...

9 890 Kč

Dřevěná vitrína Belluno Elegante 1.3 v odstínu teplé bílé je ideální volbou do každého bytu. Solidní, elegantní – splňuje veškerá očekávání týkající se vzhledu a je velmi praktická.

9 890 Kč

Nástavba je vyrobena z finského borového dřeva, extrémně odolného vůči všem druhům deformací a extrémně tvrdého.

7 790 Kč

Psací stůl je nezvyklý tvor, tento kus nábytku vznikl spojením komody a stolu. 

4 690 Kč

Konferenční stolek 70 x 70 cm. Konferenční stolek je vaším nejlepším "kamarádem", kdy při sledování televize máte kde umístit misku popcornu nebo chipsy.

2 690 Kč

Zrcadla jsou jedním z nejstarších vynálezů lidstva, která odrážejí tváře králů a pánů. Používala se již v dávných dobách, aby odrážela obraz.