Jídelní stůl Belluno Elegante, dekor bílá-ořech, masiv, borovice

Kód: ASPL022B/0
14 430 Kč
Skladem

Jídelní stůl Belluno Elegante, dekor bílá-ořech. Stůl je možno rozložit rozsunutím pracovní desky a přidáním do vnitřního prostoru stolu další desky, která rozšiřují využitelný prostor ze 150 cm na téměř 200 cm.

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Kdo židli má, ten bydlí… Ale kam si tu židli dá? Přece k jídelnímu stolu, to je jisté. Náš jídelní stůl není navíc jen tak ledajakým kusem nábytku. Poroste s počtem strávníků. Nezáleží na tom, jestli se rozroste rodina nebo jde o jednorázovou oslavu s množstvím servírovaného jídla a pití. Jídelní stůl jednoduchým pohybem během chvilky rozšíříte ze základních 150 až na úctyhodných 190 centimetrů. A stejně tak rychle jej v případě potřeby vrátíte do původního stavu.

Ekologicky a zdravě

Jídelní stůl přichází každodenně do styku s potravinami, které vy a vaše rodina jíte. Měli byste tedy velmi dbát na to, aby váš výběr padl na kus nábytku, který bude splňovat všechny parametry pro zachování co nejvyšší míry zdraví. Většina jídel se sice servíruje na talíři, ale hlavně rodiče a prarodiče malých dětí vědí své.

Jídelní stůl ze série Belluno Elegante je vyroben z masivního borovicového dřeva. Jedná se o přirozený tradiční materiál. Aby bylo dřevo chráněno před okolními vlivy, musí se natřít nebo namořit. V tomto případě byly použity pouze ekologicky a zdravotně zcela nezávadné nátěry na vodní bázi. Kromě zdravotní stránky řešení zohledňuje i stránku estetickou. Pod nátěry totiž prosvítá přirozená kresba dřeva. Když se posadíte k takovému jídelnímu stolu, jste prostě doma.

Dobrou chuť

Co víc také napsat k popisu jídelního stolu. Tím nejdůležitějším článkem jste totiž vy. To pod vaší taktovkou probíhají všechny ty úžasné rodinné večeře a další setkání. Užívejte si to.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Délka: 150 - 190 cm
Šířka: 93 cm
Výška: 75 cm
Barva: Bílá - RAL 9010 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Kód zboží: ASPL022B/0
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Síla vrchní desky: 2,4 cm
Barva horní desky: Ořech (mírně prosvítá struktura dřeva)
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá/ořech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: