Psací stůl Belluno Elegante, dekor bílá-ořech, masiv, borovice

Kód: ASPL023B/O
1 hodnocení
12 690 Kč
Na dotaz (> 5 ks)

Psací stůl je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL023B/O
Výška: 72 cm
Délka: 155 cm
Hloubka: 53 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní nebo psací? Nebo snad stůl na notebook? Možná se v minulosti na psacím stole opravdu jen psalo. Dnes už psací stoly nejsou určeny jen k tomuto účelu. Děti a studenti tradici stále ještě drží, dospělí už většinou ťukají do klávesnic svých notebooků. Ale nenechte se zmást. Práce nemusí být jen administrativního rázu. Docela dobře si dokážeme na našem stole představit třeba šicí stroj.

Stůl s velkými odkládacími plochami

K samotné práci využijete prostřední část. Psací stůl vám navíc nabídne spoustu odkládacích a úložných ploch. Přídavný monitor k notebooku? To nebude žádný problém. Nebo už zmíněný šicí stroj? Ten by stolu dokonce velmi slušel. Nachází se na něm totiž dostatek místa na látky a ostatní šicí potřeby.

Když se vrátíme k původní funkci psacího stolu, tento stůl ji plní výborně. Kromě pevné frézované desky z borovicového masivu namořeného v odstínu ořechového dřeva nabízí také dvě prostorné skříňky a dvě praktické zásuvky. Do skříněk schováte všechny sešity, knihy a ostatní školní nebo studentské pomůcky. Zásuvky jsou zase výborné k uložení drobností, které potřebujete mít vždy po ruce.

Přírodní materiál a ekologický nátěr

Stůl je vyroben z masivu odolné finské borovice, která vyrůstala v tak nehostinném prostředí, že dřeva přibývalo pomálu. Letokruhy jsou tak více nahuštěny a dřevo je pevnější. Přestože život v severských oblastech nemusí být pro borovici vždy lehkým peříčkem, stejně vašemu domovu přinese ten pravý hřejivý pocit. Aby byly zachovány přirozené vlastnosti dřeva, jsou použity ekologické nátěry na vodní bázi.

Belluno ořech panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psací stoly
Záruka: 2 roky
Série: Belluno Elegante - bílá/ořech
Kód zboží: ASPL023B/O
Výška: 72 cm
Délka: 155 cm
Hloubka: 53 cm
Barva: Bílá - RAL 9010 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Úchytky: Staré zlato (kovové)
Barva horní desky: Ořech (mírně prosvítá struktura dřeva)
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Počet polic: 2 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: