Belluno Elegante - šedá / borovice

šedá - boroviceProvensálský nábytek v odstínu šedé

Belluno Elegante je naše přední kolekce, která se těší neustále narůstající oblibě. Svědčí o tom stále rostoucí počet spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí k nákupu dalšího nábytku. Tato kolekce je ukázkovým příkladem nábytku v provensálském stylu. Na výrobku je použito jemné frézování, které dodává nábytku krásu, lehkost a eleganci. Díky jednoduchému designu se tato série bude skvěle vyjímat i interiérech založených na minimalistickém stylu. Tam kde chcete prožívat krásu provensálského nábytku, ale zároveň nechcete zvolit tradiční bílou barvu, je zde pro Vás tato kolekce v barvě grafitově šedé. V tomto moderní odstínu je pro Vás tato série k dispozici ve dvou dekorech, zvolit můžete z kombinace šedá + borovice, nebo šedá + zlatý dub.

Nábytek vhodný do obýváku i ložnice

Nábytek z kolekce Belluno Elegante je vyroben z kvalitního finského borovicového masivu, který je natřen jednou vrstvou matné šedé barvy na vodní bázi s krytím 85%. Tím nábytek získá příjemný vzhled, je ale zachována přirozená kresba dřeva. Pokoj s nábytkem Belluno Elegante působí elegantním, nadčasovým ale útulným dojmem. Prvkem, který zdůrazňuje provensálský styl jsou kovové úchytky v barvě starého stříbra nebo starého zlata. Podstavce jsou zdobené jemnou a elegantní linií. Také na nich naleznete jemné vyřezávání.  Zásuvky komod, vitrín i stolků jsou opatřeny tichými pojezdy s tlumiči. Chráněn je tak nábytek před poškozením způsobeným rychlým zavíráním, ale i vy před nepříjemným hlukem.


Nejprodávanější

8 položek celkem
Police Belluno Elegante dekor šedá-borovice, 2ks, masiv, borovice
ZDARMAZDARMA
2 890 Kč

Police Belluno Elegante dekor šedá-borovice, 2ks jsou vyrobeny ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL008G/P
Vitrína Belluno Elegante, úzká, dekor šedá-borovice, masiv, borovice - PRAVÁ
12 680 Kč

Vitrína Belluno Elegante, úzká, dekor šedá-borovice, masiv, borovice - PRAVÁ je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL014G
Komoda Belluno Elegante 5 šuplíky, šedá-borovice, masiv, borovice
Novinka
13 390 Kč

Komoda Belluno Elegante 5 šuplíky, šedá-borovice je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL005G/P
TV stolek Belluno Elegante, velký, dekor šedá-borovice, masiv, borovice
Novinka
13 980 Kč

TV stolek Belluno Elegante, velký, dekor šedá-borovice je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL010G/P
Vitrína Belluno Elegante 1d /3s, šedá-borovice, masiv, borovice
Novinka
13 980 Kč

Vitrína Belluno Elegante 1d /3s, šedá-borovice je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL017G/P
Komoda Belluno Elegante 3.3, šedá-borovice, masiv, borovice
14 290 Kč

Komoda Belluno Elegante 3.3, šedá-borovice je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL002G/P
Komoda Belluno Elegante 4.3, dekor šedá-borovice, masiv, borovice
Novinka
16 990 Kč

Komoda Belluno Elegante 4.3, dekor šedá-borovice je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL004G/P
Vitrína Belluno Elegante, 2d, dekor šedá-borovice, masiv, borovice
17 780 Kč

Vitrína Belluno Elegante, 2d, dekor šedá-borovice je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL015G/P