Komody

Nejprodávanější

31 položek celkem
Komoda Toskania 3.3, dekor bílá-medová ASPL2004BS
Komoda Toskania 3.3, bílá
Novinka
11 290 Kč
ASPL2004B
Komoda Marone 3s AS2SMAR31B
Komoda Marone 2.4, šedá-dřevo
16 590 Kč
AS2SMAR05G
Komoda Marone 2.4 AS2SMAR05
Komoda Marone 2.2, šedá-dřevo
13 890 Kč
AS2SMAR06G
Komoda Marone 2.2 AS2SMAR06
Komoda Marone 2.1 AS2SMAR17
Komoda Marone 1.4 AS2SMAR19
Komoda Belluno Elegante 2.0 ASPL030
Botník Marone AS2SMAR25

Praktické komody z kvalitního dřeva

V nabídce internetového obchodu www.bilynabytek.cz jsou k dispozici komody vyrobené z masivu finského borovicového dřeva. Nabízíme nábytek v různých barvách. Dominantní odstín je teplý bílý. Nabízíme však originální kombinace čistě bílá, dekor bílá-zlatý-dub a dekor bílá-ořech. K dispozici je také nábytek kompletně zbarvený odstínem medové borovice. V závislosti na modelu jsme nábytek vybavili ozdobnými kovovými úchyty. K dispozici jsou komody z takových sérií, jako jsou Marone, Belluno Elegante, Toskania, Venice a Loretto. Můžete si vybrat z nábytku různých velikostí, které jsme vybavili plnými dvířky, prosklenými dvířky a šuplíkama. Použili jsme pojezdy s tichým uzavíracím systémem, který zabraňuje zabouchnutí. Zvyšuje se tak pohodlí při používání a chrání nábytek před případným poškozením.

Originální design a péče o životní prostředí

Při navrhování našeho nábytku je pro nás nadčasový design velmi důležitý, což znamená, že naše komody ze dřeva nepodléhají měnícím se módním trendům. Jejich neobvyklý charakter zdůrazňuje použití barvy s neúplným pokrytím, díky němuž je kresba struktury dřeva a suků viditelná a mírně znatelná. Unikátní struktura dřeva, kterou lze vidět na povrchu nábytku, činí každý kus jedinečným. Dalším nesmírně důležitým aspektem pro nás je původ materiálu. Borovicové dřevo používané k výrobě prádelníků, komod, šatních skříní, postelí a vitrín se získává z přírodních zdrojů severských lesů.

Dřevěné komody v provensálském a rustikálním stylu

Sníte o útulné, dřevěné ložnici v rustikálním stylu, nebo možná o klasickém elegantním obývacím pokoji v provensálské atmosféře? Široký sortiment, ve kterém najdete komody, šatní skříně i televizní komody, usnadňuje přizpůsobení správného kusu nábytku vašemu interiéru. Bez ohledu na to, zda zařizujete obývací pokoj, jídelnu nebo ložnici, může být náš nábytek skvělou volbou.