Dřevěná komoda Belluno Elegante 4.3, dekor bílá | ořech, masiv, borovice

Kód: 1574/BEZ
7 hodnocení
12 390 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2020

Komoda je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL004B/O
Výška: 85 cm
Šířka: 168,5 cm
Hloubka: 45 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná komoda Belluno Elegante 4.3, dekor bílá | ořech, masiv, borovice

Masivní komoda. Masivní materiálově i rozměrově. 168 na 85 centimetrů úložného prostoru pro všechno, co si přejete schovat. Nezáleží na tom, jestli potřebujete uložit dokumenty pro strýčka příhodu nebo boty, které vytahujete každý druhý den. Komoda vám umožní obojí. A díky kvalitnímu materiálu a spojům se nemusíte obávat ani každodenního používání.

Zamilujte se do kvality

Nábytek není dekorace. Je to užitková věc. Některé kusy nábytku jsou zatěžovány více, některé méně. Ale nábytek přece kupujete, aby vydržel, že? Ne pro ozdobu. Naše komoda vydrží opravdu hodně. Ostatně jako ostatní kusy nábytku z naší nabídky. Na kvalitním zpracování záleží. Na produktových obrázcích možná vypadá každý nábytek dobře. Ale skutečnost se ošálit nedá.

Pravý borovicový masiv vydrží dlouho krásný. Případné oděrky, kterým se časem určitě nevyhnete, rozhodně neubírají na jeho kráse. Spíše naopak. Dodávají dřevěnému nábytku na autentičnosti. To se vám u syntetických materiálů stát nemůže. Tam se každé neopatrné zacházení trestá. Dřevo je v tomto ohledu velmi shovívavé.

Zdravé mikroklima pro zdravé prostředí

Jistě myslíte na zdraví své rodiny. Nejen okolí vašeho domu nebo bytu, ale také materiály v interiéru ovlivňují klima vašeho domova. Dřevo je namořeno bílou ekologickou barvou, která dovoluje jeho pórům dýchat. Vrchní deska je natřena ekologickým lakem v odstínu ořechového dřeva. Můžete si tak být jisti, že pro zdraví své rodiny děláte to nejlepší.

Belluno ořech panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Záruka: 2 roky
Barva: bílá/ořech
Dvířka: neprosklená
Hloubka: 45 cm
Materiál: dřevo, masiv, finská borovice
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: matný
Série: Belluno Elegante
Šířka: 168,5 cm
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Výška: 85 cm
Zásuvky: se zásuvkami
Kód zboží: ASPL004B/O
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.
Záruka: 2 roky
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Barva horní desky: Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )