Truhla Belluno Elegante, dekor bílá-ořech, masiv, borovice

Kód: ASPL038B/O
Neohodnoceno
8 690 Kč
Skladem (> 5 ks)

Truhla je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Belluno Elegante - bílá/ořech
Kód zboží: ASPL038B/O
Výška: 51 cm
Šířka: 112 cm
Hloubka: 45 cm
Barva: Bílá - RAL 9010 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Barva horní desky: Ořech (mírně prosvítá struktura dřeva)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

K venkovskému stylu života neodmyslitelně patří už odedávna. A my ji teď přinášíme i k vám. Masivní dřevěná truhla ze série Belluno Elegante citlivě doplní každý interiér. Perfektně ladí k ostatním kusům ze série. Efektní budou kombinace s nábytkem se stejnými akcenty v dezénu ořechového dřeva. Truhla se však stejně tak dobře může stát zajímavým solitérem.

Nejen na vaše poklady 

Nikdo vám nebude bránit, pokud budete chtít truhlu naplnit zlatem a drahým kamením. Ve většině moderních domácností však truhly chrání jiná bohatství. Rodinné poklady ve formě krabic s fotografiemi nebo s dalšími cennými vzpomínkami na dětství.

V ložnici může truhla klidně nahradit třeba menší prádelník. Vzpomínáte na peřináče? Naše truhla je důstojně zastoupí. Navíc nabídne i místo k sezení. 

Truhla je také výborným praktickým doplňkem do dětských a studentských pokojů. Pojme totiž opravdu hodně věcí. Úklid je v takovém případě přitom velmi snadný a rychlý. A vrchní deska nabídne příležitostné posezení pro příchozí kamarády.

Elegantní i bytelná

Truhla je vyrobená ze dřeva odolné finské borovice. Stromu, jehož dřevo je během svého růstu vystaveno extrémním povětrnostním podmínkám. Je tedy opravdu pevné a kvalitní. Nábytek vyrobený z tak výjimečného dřeva si zachovává výjimečnou pevnost a odolnost. Série Belluno Elegante si kromě kvality zakládá také na elegantním vzhledu. V případě naší truhly jsou výraznými estetickými prvky jemné symetrické frézování na přední straně a frézovaná horní deska v dekoru ořechu. 

Belluno ořech panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhly a truhlice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: