Dubové konferenční stolky

Máte představu o svém ideálním konferenčním stolku?

Tak, aby se perfektně hodil k vašemu gauči, a přitom byl praktický, designový i odolný? Možná vás zaujme některý z našich konferenčních stolků tradičního čtvercového, nebo obdélníkového tvaru. Ten vám poskytne dostatek prostoru pro vše, co budete potřebovat při poklidné rodinné siestě, nebo při sledování vašich oblíbených seriálů a filmů. Pro obdivovatele netradičního designu, nabízíme kousky s kulatými či atypickými tvary, které přidají vaší domácnosti osobitý nádech. Ať už je váš interiér navržený ve svěžím moderním stylu nebo v duchu teplého tradičního bydlení, dubový konferenční stolek se stane nejen praktickým, ale i esteticky hodnotným klenotem vašeho prostoru.

Konferenční stolek z dubového masivu

Dub je známý svou trvanlivostí a každý letokruh jeho kresby vypráví příběh stromu, z něhož pochází. Jeho pevná struktura zajišťuje, že všechny naše modely konferenčních stolků zůstávají stabilní a odolné proti každodennímu používání. Ať už dáváte přednost jednoduchosti přírodního dubu nebo zajímavému konferenčnímu stolků s kontrastním prvkem v podobě kovu či sklem, můžete očekávat, že vám bude dělat službu i parádu po mnoho následujících let.

Nejprodávanější

7 položek celkem
Konferenční stolek Modern Loft, dub, masiv
Novinka Tip
10 110 Kč

Konferenční stolek Modern Loft, vyrobený z masivního dubu, představuje dokonalý mix elegance a robustnosti. Jeho jednoduchý, ale stylový design s čistými liniemi doplní moderní...

ASPLMOL05D
Konferenční stolek Orbetello 70 cm
3 850 Kč

Masivní konferenční stolek Orbetello s průměrem 70 cm, vyřezávaný z prvotřídního dubového dřeva, přináší do vašeho domova eleganci, funkčnost a odolnost přírodního materiálu.

AS3SORB58
Konferenční stolek Collodi, dub, masiv
17 760 Kč

Konferenční stolek Collodi je výrazným kusem nábytku vyrobeným z masivního dubu, což mu dodává jak robustnost, tak i přirozenou krásu dřeva. S jeho jednoduchými, ale elegantními...

ASZICOL12
Konferenční stolek Orbetello 95x96 cm
7 130 Kč

Stylový konferenční stolek Orbetello o rozměrech 95x96 cm, vyrobený z kvalitního masivního dubu, představuje spojení elegance a odolnosti pro každý interiér.

AS3SORB59
Konferenční stolek Orbetello 67x68 cm
5 189 Kč

Konferenční stolek Orbetello o rozměrech 67x68 cm je ztělesněním elegance a trvanlivosti, s jeho masivní dubovou konstrukcí, která dodá místnosti nadčasový charakter a funkčnost.

AS3SORB54
Konferenční stolek Orbetello 90 cm
5 860 Kč

Masivní dubový konferenční stolek Orbetello o průměru 90 cm, s robustním a přitom elegantním designem, je ideální pro stylové a přírodní centrum vašeho obývacího prostoru.

AS3SORB57
Konferenční stolek Orbetello 50 cm, dub, masiv
2 560 Kč

Konferenční stolek Orbetello o průměru 50 cm, vyrobený z masivního dubu, je ideálním doplňkem pro přidání teplého a přírodního charakteru do vašeho obývacího prostoru.

AS3SORB50