Knihovny

Knihovny z masivu ve stylu provence budou skvělým domovem pro všechny velké příběhy, dětské pohádky i vzdělávací učebnice. Všechny kousky v nabídce jsou vyrobeny z masivního dřeva finské borovice, které se pyšní dlouhou životností a vysokou odolností. Police i stěny knihoven jsou tak dostatečně bytelné a unesou Dekameron i legendární knižní série, jako Hra o trůny či Harry Potter. Elegantní vzhled s nádechem provensálského stylu a jemná bílá barva dodá celé místnosti špetku svěžesti a noblesnosti. Snadno je tak sladíte s ostatním masivním nábytkem. Komody z masivního dřeva jsou opatřeny zdravotně nezávadnými laky a mořidly, které jsou šetrné ke zdraví i k životnímu prostředí.

Nejprodávanější

7 položek celkem
Knihovna Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub, masiv, borovice
9 990 Kč

Knihovna Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL007B/D
Knihovna Toskania, masiv, borovice (odstín Medový)
10 980 Kč

Knihovna Toskania, masiv, borovice (odstín Medový) je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL2050
Knihovna Belluno Elegante, bílá
9 990 Kč

Knihovna Belluno Elegante, bílá je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL007B
Knihovna Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová
10 980 Kč

Knihovna Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL2050BS
Knihovna Toskania, bílá
10 980 Kč

Knihovna Toskania, bílá je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL2050B
Knihovna Belluno Elegante, dekor bílá-ořech
9 990 Kč

Knihovna Belluno Elegante, dekor bílá-ořech je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL007B/O
Knihovna Marone, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice
17 740 Kč

Knihovna Marone je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

AS2SMAR30