Rosa Bianca - bílá

BR

Luxusní, moderní, jemná. Jemná fúze francouzského provence a nadčasového a kouzelného glamour. Taková je série Rosa Bianca. Čistě bílá matná barva hraje kouzelnou harmonii s akcenty růžového zlata. 

Vzdušná elegance

Přesně tak bychom mohli charakterizovat tuto kouzelnou sérii. Kolekce Rosa Bianca je vyrobena z prvotřídního masivního dřeva finské borovice. To má tu výhodu, že koupí si domů pořídíte nábytek pevný a odolný, který zůstane v perfektním stavu pro mnoho let. Není tedy jen krásná, ale je vyrobena v prvotřídní kvalitě. Ostré hrany pouze s malým zaoblením působí velmi elegantně, precizní frézování zase dodává jemnost a harmonii. Všechny produkty jsou ošetřeny nezávadnou barvou na vodní bázi s krycí schopností 85% a z toho důvodu je stále patrná přirozená struktura dřeva i letokruhy. 

Vhodná do všech místností

Série je navržena tak, aby se stala udržitelným a multifunkčním kusem nábytku v každé domácnosti. Designem je jednoduchá, proto se hodí do  obýváku, ložnice, kanceláře, ale i  dámského salonku. Ať už si vyberete vitrínu, televizní stolek, nebo komodu, věříme že vám tato krásná série bude sloužit opravdu dlouho.

 

Nejprodávanější

6 položek celkem
Noční stolek (odkládací stolek) Rosa Bianca, bílý, masiv, borovice
ZDARMAZDARMA 6 890 Kč –14 %
5 890 Kč

Noční stolek (odkládací stolek) Rosa Bianca, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. Jedinný kus, který je vystaven na...

ASPLROS04
Konferenční stolek Rosa Bianca
ZDARMAZDARMA 8 370 Kč –17 %
6 890 Kč

Konferenční stolek Rosa Bianca, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS05
Toaletní stolek Rosa Bianca 2s, bílý, masiv, borovice
ZDARMAZDARMA 11 290 Kč –16 %
9 390 Kč

Toaletní stolek Rosa Bianca 2s, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS01
Prádelník Rosa Bianca 2.1, bílý masiv, borovice
ZDARMAZDARMA 11 790 Kč –17 %
9 780 Kč

Prádelník Rosa Bianca 2.1, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS06
Vitrína Rosa Bianca 2d/2s, bílá, masiv, borovice
Akce
ZDARMAZDARMA 17 990 Kč –13 %
15 580 Kč

Vitrína Rosa Bianca 2d/2s, bílá je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS07
TV stolek Rosa Bianca, bílá, masiv, bororvice
ZDARMAZDARMA 18 090 Kč –12 %
15 890 Kč

TV stolek Rosa Bianca, bílá je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS02