Rosa Bianca - bílá

BR

Luxusní, moderní, jemná. Jemná fúze francouzského provence a nadčasového a kouzelného glamour. Taková je série Rosa Bianca. Čistě bílá matná barva hraje kouzelnou harmonii s akcenty růžového zlata. 

Vzdušná elegance

Přesně tak bychom mohli charakterizovat tuto kouzelnou sérii. Kolekce Rosa Bianca je vyrobena z prvotřídního masivního dřeva finské borovice. To má tu výhodu, že koupí si domů pořídíte nábytek pevný a odolný, který zůstane v perfektním stavu pro mnoho let. Není tedy jen krásná, ale je vyrobena v prvotřídní kvalitě. Ostré hrany pouze s malým zaoblením působí velmi elegantně, precizní frézování zase dodává jemnost a harmonii. Všechny produkty jsou ošetřeny nezávadnou barvou na vodní bázi s krycí schopností 85% a z toho důvodu je stále patrná přirozená struktura dřeva i letokruhy. 

Vhodná do všech místností

Série je navržena tak, aby se stala udržitelným a multifunkčním kusem nábytku v každé domácnosti. Designem je jednoduchá, proto se hodí do  obýváku, ložnice, kanceláře, ale i  dámského salonku. Ať už si vyberete vitrínu, televizní stolek, nebo komodu, věříme že vám tato krásná série bude sloužit opravdu dlouho.

 

Nejprodávanější

7 položek celkem
Noční stolek (odkládací stolek) Rosa Bianca, bílý, masiv, borovice
Novinka
ZDARMAZDARMA
6 890 Kč

Noční stolek (odkládací stolek) Rosa Bianca, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS04
Konferenční stolek Rosa Bianca
Novinka
ZDARMAZDARMA
8 370 Kč

Konferenční stolek Rosa Bianca, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS05
Toaletní stolek Rosa Bianca 2s, bílý, masiv, borovice
11 290 Kč

Toaletní stolek Rosa Bianca 2s, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS01
Prádelník Rosa Bianca 2.1, bílý masiv, borovice
Novinka
ZDARMAZDARMA
11 790 Kč

Prádelník Rosa Bianca 2.1, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS06
Komoda Rosa Bianca 4s, bílá, masiv, borovice
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
16 850 Kč

Komoda Rosa Bianca 4s, bílá je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS03
Vitrína Rosa Bianca 2d/2s, bílá, masiv, borovice
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
17 990 Kč

Vitrína Rosa Bianca 2d/2s, bílá je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS07
TV stolek Rosa Bianca, bílá, masiv, bororvice
Novinka
ZDARMAZDARMA
18 090 Kč

TV stolek Rosa Bianca, bílá je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS02