Konferenční stolky

Konferenční stolky z masivu pro všechny milovníky romantického stylu provence. Připravili jsme pro vás nabídku konferenčních stolků, které jsou vyrobeny z kvalitního masivu finské borovice. Všechny stolky jsou v barvách přírodní borovice, nebo v elegantní bílé barvě, která dodá interiéru jemný svěží nádech. Jedná se opravdu o nádherné kousky, které ozdobí nejen váš obývací pokoj. Všechny naše produkty mají povrchovou úpravu zdravotně nezávadnými mořidly a laky na vodní bázi. Prohlédněte si celou nabídku masivního nábytku do obývacích pokojů a slaďte svůj domov do posledních detailu.

Nejprodávanější

22 položek celkem
Dřevěný konferenční stolek Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub
ZDARMAZDARMA
7 740 Kč

Dřevěný konferenční stolek Belluno Elegante v kombinaci bílého a zlatého dubového dekoru, vyrobený z masivní borovice, přidává sofistikovaný nádech do vašeho obývacího prostoru.

ASPL006B/D
Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor bílý | zlatý dub
ZDARMAZDARMA
6 380 Kč

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL029B/D
Konferenční stolek Marone - malý, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice
ZDARMAZDARMA
8 490 Kč

Konferenční stolek Marone - malý, je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

AS2SMAR15
Konferenční stolek Belluno Elegante - velký
ZDARMAZDARMA
7 740 Kč

Velký dřevěný konferenční stolek Belluno Elegante v bílé barvě, z masivní borovice, představuje elegantní a odolný doplněk pro váš obývací pokoj.

ASPL006B
Konferenční stolek Marone - velký, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice
ZDARMAZDARMA
11 080 Kč

Konferenční stolek Marone - velký, je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

AS2SMAR16
Konferenční stolek Belluno Elegante, malý
ZDARMAZDARMA
6 380 Kč

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL029B
Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor bílý | ořech
ZDARMAZDARMA
6 380 Kč

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor bílý | ořech je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL029B/O
Konferenční stolek Belluno Elegante, dekor bílá | ořech
ZDARMAZDARMA
7 740 Kč

Elegantní dřevěný konferenční stolek Belluno Elegante s dekorem bílé a ořechové, vyrobený z masivní borovice, dodává moderní dotek interiéru.

ASPL006B/O
Konferenční stolek Marone - malý, šedá-dřevo, masiv, borovice
ZDARMAZDARMA
8 490 Kč

Konferenční stolek Marone - malý, šedá-dřevo je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

AS2SMAR15G
Konferenční stolek Modern Loft, dub, masiv
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
10 110 Kč

Konferenční stolek Modern Loft. Na výrobu konferenčního stolku bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

ASPLMOL05D
Konferenční stolek Marone Elite, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice
ZDARMAZDARMA
6 240 Kč

Konferenční stolek Marone Elite je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLMEL15
Konferenční stolek Rosa Bianca
ZDARMAZDARMA 8 370 Kč –17 %
6 890 Kč

Konferenční stolek Rosa Bianca, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS05
Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor šedá-zlatý dub, masiv, borovice
ZDARMAZDARMA
6 380 Kč

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor šedá-zlatý dub je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL029G/D
Konferenční stolek Collodi, dub, masiv
ZDARMAZDARMA
17 760 Kč

Konferenční stolek Collodi je výrazným kusem nábytku vyrobeným z masivního dubu, což mu dodává jak robustnost, tak i přirozenou krásu dřeva. S jeho jednoduchými, ale elegantními...

ASZICOL12
Konferenční stolek Orbetello 95x96 cm
ZDARMAZDARMA
7 130 Kč

Stylový konferenční stolek Orbetello o rozměrech 95x96 cm, vyrobený z kvalitního masivního dubu, představuje spojení elegance a odolnosti pro každý interiér.

AS3SORB59
Konferenční stolek Orbetello 67x68 cm
ZDARMAZDARMA
5 189 Kč

Konferenční stolek Orbetello o rozměrech 67x68 cm je ztělesněním elegance a trvanlivosti, s jeho masivní dubovou konstrukcí, která dodá místnosti nadčasový charakter a funkčnost.

AS3SORB54
Konferenční stolek Orbetello 70 cm
ZDARMAZDARMA
3 850 Kč

Masivní konferenční stolek Orbetello s průměrem 70 cm, vyřezávaný z prvotřídního dubového dřeva, přináší do vašeho domova eleganci, funkčnost a odolnost přírodního materiálu.

AS3SORB58
Konferenční stolek Orbetello 90 cm
ZDARMAZDARMA
5 860 Kč

Masivní dubový konferenční stolek Orbetello o průměru 90 cm, s robustním a přitom elegantním designem, je ideální pro stylové a přírodní centrum vašeho obývacího prostoru.

AS3SORB57
Konferenční stolek Orbetello 50 cm, dub, masiv
ZDARMAZDARMA
2 560 Kč

Konferenční stolek Orbetello o průměru 50 cm, vyrobený z masivního dubu, je ideálním doplňkem pro přidání teplého a přírodního charakteru do vašeho obývacího prostoru.

AS3SORB50
Konferenční stolek Avokádo, ořech
ZDARMAZDARMA
5 160 Kč

Unikátní konferenční stolek z ořechového dřeva ve tvaru avokáda s černými nohami, který vnese do vašeho prostoru teplý přírodní nádech a moderní design.

ASAWOK80O
Konferenční stolek Avokádo, dub, masiv
ZDARMAZDARMA
4 050 Kč

Originální konferenční stolek ve tvaru avokáda z kvalitního dubového dřeva s elegantními černými nohami. Stylový a praktický doplněk do moderního interiéru.

ASAWOK80D
Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor šedá-borovice
ZDARMAZDARMA
6 380 Kč

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor šedá-borovice je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL029G/P