Konferenční stolky

Konferenční stolky z masivu pro všechny milovníky romantického stylu provence. Připravili jsme pro vás nabídku konferenčních stolků, které jsou vyrobeny z kvalitního masivu finské borovice. Všechny stolky jsou v barvách přírodní borovice, nebo v elegantní bílé barvě, která dodá interiéru jemný svěží nádech. Jedná se opravdu o nádherné kousky, které ozdobí nejen váš obývací pokoj. Všechny naše produkty mají povrchovou úpravu zdravotně nezávadnými mořidly a laky na vodní bázi. Prohlédněte si celou nabídku masivního nábytku do obývacích pokojů a slaďte svůj domov do posledních detailu.

Nejprodávanější

12 položek celkem
Dřevěný konferenční stolek Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub
7 390 Kč

Dřevěný konferenční stolek Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL006B/D
Konferenční stolek Marone - malý, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice
8 490 Kč

Konferenční stolek Marone - malý, je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

AS2SMAR15
Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor bílý | zlatý dub
6 380 Kč

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL029B/D
Konferenční stolek Marone - velký, dekor bílá-dřevo, masiv, borovice
11 080 Kč

Konferenční stolek Marone - velký, je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

AS2SMAR16
Konferenční stolek Belluno Elegante, malý
6 380 Kč

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL029B
Konferenční stolek Belluno Elegante - velký
7 390 Kč

Konferenční stolek Belluno Elegante - velký, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL006B
Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor bílý | ořech
6 380 Kč

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, dekor bílý | ořech je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL029B/O
Konferenční stolek Marone - malý, šedá-dřevo, masiv, borovice
8 490 Kč

Konferenční stolek Marone - malý, šedá-dřevo je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

AS2SMAR15G
Konferenční stolek Belluno Elegante, dekor bílá | ořech
7 390 Kč

Konferenční stolek Belluno Elegante, dekor bílá | ořech je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL006B/O
Konferenční stolek Marone Elite
6 240 Kč –10 %
5 590 Kč

Konferenční stolek Marone Elite je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLMEL15
Konferenční stolek Modern Loft, dub, masiv
Novinka
9 990 Kč

Konferenční stolek Modern Loft. Na výrobu komody bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

ASPLMOL05D
Konferenční stolek Rosa Bianca
Novinka
8 370 Kč

Konferenční stolek Rosa Bianca, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS05