Konferenční stolek Belluno Elegante - velký, bílý, masiv, borovice

Kód: ASPL006B
Neohodnoceno
7 840 Kč
Skladem (> 5 ks)

Konferenční stolek je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku. 

Kód zboží: ASPL006B
Výška: 48 cm
Šířka: 122 cm
Hloubka: 71 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Konferenční stolek je srdcem obývacího pokoje. Proto byste jeho výběru měli věnovat zaslouženou pozornost. Navíc pokud si vyberete ten náš, bude s vámi opravdu dlouho. Je vyroben z masivní finské borovice. 

Netradičně a stylově se zásuvkou

Konferenční stolky mají často jen vrchní odkládací plochu nebo přídavnou otevřenou polici. Náš stolek má zásuvku. A to rovnou téměř po celé své šířce. Zásuvka je opatřena systémem tichého zavírání. Kolejničky značky Hettich jsou nejen velice tiché, ale vynikají také dlouhou výdrží a nízkou opotřebitelností. To se u zásuvek vždycky hodí. 

Každý nemusí vědět, co zrovna čtete nebo které časopisy si kupujete. Také televizní ovladač zůstane v době nečinnosti na jednom bezpečném místě a nebude se potulovat po celém bytě, jak to některé ovladače rády dělají. Mít zásuvku jako součást konferenčního stolku je výhodné a praktické. Ukryjete tam věci, které sice chcete mít rychle při ruce, ale nepotřebujete je mít stále na očích.

Bílá barva pro jakoukoliv barevnou kombinaci

Jako i ostatní nábytek ze série Belluno Elegante, tak i konferenční stolek natřený bílou zdravotně nezávadnou barvou. Můžete tak pořídit sedací soupravu v libovolné barvě. Nebo ji časem třeba vyměnit za novou. Bílý stolek snese jakoukoliv doplňkovou barvu. 

Belluno panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Série: Belluno Elegante - bílá
Kód zboží: ASPL006B
Výška: 48 cm
Šířka: 122 cm
Hloubka: 71 cm
Síla vrchní desky: 2,4 cm
Hmotnost: 25 kg
Barva: Bílá - RAL 9010 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Úchytky: Staré stříbro (kovové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: