Příborník Belluno Elegante, bílý, masiv, borovice

Kód: 1331/BEZ
12 hodnocení
21 380 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2020

Příborník je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL024B+ASPL002B
Výška: 190 cm
Šířka: 130 cm
Hloubka: 45 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 5 - 6 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příborník Belluno Elegante, bílý, masiv, borovice

Tradiční kousek, který prostě musí mít každý milovník provensálského a venkovského stylu. Nebo o něm alespoň tiše sní. Příborník s tou spoustou šuplíků, vitrínami a velkou komodou. Když se na něj podíváte, co si představíte? Rozkvetlou levanduli v plechovém květináčku, ozdobné dózy na mouku, rýži a sůl? 

Příborník jako z nostalgických dávných časů

Tento nádherný design už přečkal tolik desetiletí. Proč nás stále tolik uchvacuje? Možná je to tím, že má tolik jednotlivých přihrádek a oddílů, až působí roztomile. Nebo proto, že je to opravdu  praktický kuchyňský nábytek, který je navíc koncipován tak dokonale, že jej chceme mít doma v každé době. Ať tak, či tak, příborník je stále základem téměř každé kuchyně navržené ve venkovském stylu

Pro uschování i pro parádu

Příborník vám poslouží k vystavení věcí, které se vám líbí a na které vám do této chvíle sedal prach. Schovejte je pěkně za sklo a budou v bezpečí. Před prachem i před nechtěným převrhnutím. Díky otevřeným policím ve střední části příborníku zase budete mít své oblíbené kuchařky vždy při ruce. Příbory, vařečky a různé kuchyňské náčiní uložíte do tří šuplíků, které jsou opatřeny vysoce kvalitním tichým pojezdem. Nemusíte se bát častého otevírání. Věříme, že už teď se vám honí hlavou, co všechno uložíte do spodních prostorných skříněk. A málem bychom zapomněli na ty dva šuplíky v horní části. Ale nemůžeme, protože vynikají svou roztomilostí a jsou nepřehlédnutelné. 

Belluno panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příborníky
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Hloubka: 45 cm
Materiál: dřevo, masiv, finská borovice
Povrch: matný
Série: Belluno Elegante
Šířka: 130 cm
Výška: 190 cm
Kód zboží: ASPL024B+ASPL002B
Čas strávený montáži: 2 osoby 5 - 6 hod.
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem