Truhla Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

Kód: ASPL038B
Neohodnoceno
8 690 Kč
Skladem (> 5 ks)

Truhla je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Belluno Elegante - bílá
Kód zboží: ASPL038B
Výška: 51 cm
Šířka: 112 cm
Hloubka: 45 cm
Barva: Bílá - RAL 9010 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Truhla v tradičním provensálském stylu. Málokterý jiný kus nábytku tak charakteristicky vystihuje podstatu venkovského života, jako právě truhla z masivního dřeva.

Univerzální a přesto výjimečná

Je tím kusem nábytku, který budete milovat pro jeho všestrannost a univerzálnost. Postavíte ji kamkoliv a uložíte do ní naprosto cokoliv. Od lůžkovin, které potřebujete přes den někam bezpečně uschovat před prachem, přes rodinné poklady a drobnosti, které se v hojném počtu nacházejí snad v každé domácnosti. Až po hračky a roztodivné příšerky okupující dětské pokojíky. Truhla je bezpečným úložištěm pro všechno, co má být chráněno před prachem nebo zvědavými pohledy okolí.

Truhla bude také perfektně ladit s dalším nábytkem ze série Belluno Elegante. Můžete ji umístit do kterékoliv místnosti. Výbornou službu udělá v obývacím pokoji, stejně tak dobře poslouží v ložnici nebo dětském pokojíku. Truhla byla vyrobena z masivu finské borovice a je natřena bílou ekologickou barvou.

Posaďte se prosím

Nejen úložiště s velkorysým volným prostorem. Truhla je také místem pro pohodlné posezení. Můžete na ni umístit stylové nadýchané podsedáky a získáte spoustu nové plochy k sezení. Perfektní příležitost k občasnému lenošení například pod oknem do zahrady, nemyslíte? K tomu šálek horkého čaje, knížka. Prostě romantika. Ta totiž ke stylu Provance neodmyslitelně patří.

 

Belluno panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhly a truhlice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: