Psací stoly

Praktická a funkční pracovna

Při zařizování pracovny nebo dětského pokoje nelze zapomenout na kvalitní psací stůl. Potřebujete stabilní kus nábytku s pevnou deskou na který můžete umístit všechny potřebné kancelářské potřeby nebo notebook. K dispozici jsou také prostorné skříňky a zásuvky. Existuje mnoho věcí, které musíte mít po ruce, ale nemusíte je nutně všechny na ploše. Psací stůl musí být také dokonale profilovaný, aby vám poskytoval pohodlnou loketní opěrku a optimální polohu zad. To má přímý dopad na vaše pracovní pohodlí.

Bílý stůl do pracovny

Internetový obchod s nábytkem Bilynabytek.cz nabízí širokou škálu psacích stolů z přírodního finského borovicového dřeva. Hlavní barevnou variantou je teplá bílá. Existují však modely, které jsou kombinací odstínu teplé bílé a horní části v barvě zlatého dubu nebo tmavého ořechu. Nabídka zahrnuje stoly ze sérií Belluno Elegante a Marone. V závislosti na sérií jsme použili povrchovou úpravu, jejíž pokrytí je asi 85%. Díky tomu můžete snadno vidět dřevěnou strukturu na povrchu nábytku.

Tiché pojezdy pro pohodlí

V nabídce našeho obchodu najdete jednoduché nebo dvojité dřevěné stoly, které vám poskytnou více prostoru pro skladování kancelářských potřeb. Zaručují také větší použitelný povrch desky. Do zásuvek jsme nainstalovali nejlepší pojezdy na trhu s tichým zavíráním. Zabraňují bouchání a poskytují tak neuvěřitelné pohodlí. To má také významný dopad na snížení nadměrného používání nábytku.

Nejprodávanější

6 položek celkem
Psací stůl Belluno Elegante - velký, bílý
13 980 Kč

Psací stůl Belluno Elegante - velký, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL023B
Psací stůl Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub
13 980 Kč

Psací stůl Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL023B/D
Psací stůl Belluno Elegante, dekor bílá-ořech
13 980 Kč

Psací stůl Belluno Elegante, dekor bílá-ořech je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL023B/O
Psací stůl Belluno Elegante - malý, bílý
10 890 Kč

Psací stůl Belluno Elegante - malý, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL031B
Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá | zlatý dub
10 890 Kč

Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá | zlatý dub je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL031B/D
Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá | ořech
10 890 Kč

Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá | ořech je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL031B/O