Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá | ořech, masiv, borovice

Kód: 1322/BEZ
1 hodnocení
8 090 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
7.4.2020

Psací stůl je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL031B/O
Výška: 77 cm
Šířka: 130 cm
Hloubka: 53 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psací stůl Belluno Elegante - malý, dekor bílá | ořech, masiv, borovice

Děti prý píšou úkoly nejraději u stolu v kuchyni. A notebook si položíte i na koleno. Možná jsou tyto věty pravdou, ale mít vlastní pracovní prostor je pro každého důležité. Napsat někdy domácí úkol s maminkou v kuchyni nebo dopracovat projekt na koleni u televize jistě nevadí. Určitě se však potom zase rádi vrátíte ke svému oblíbenému psacímu stolu.

Psací stůl ve stylu Provance

Pro práci i pro studium. Psací stůl v romantickém provensálském stylu se hodí do každého studentského pokoje a do každé pracovny. Jako součást celé kolekce nábytku Belluno Elegante nebo jako zajímavý samostatný prvek. Přestože je psací stůl designově výrazný, skvěle zapadne i do minimalistických interiérů. Je vyroben z masivu pravé finské borovice. Dominuje mu něžná bílá barva, ale vrchní frézovaná pracovní deska je namořena ekologickým lakem v příjemném odstínu ořechového dřeva.

Spousta místa pro vaši práci

Prací myslíme jakoukoliv duševní a praktickou činnost. Díky optimálním rozměrům pracovní desky psacího stolu jej využijete stejně tak dobře k práci na notebooku, jako k vybarvování omalovánek. Třeba těch antistresových, pokud jste už stihli vyrůst z pohádek o princeznách. 130 centimetrů šířky vrchní desky s přehledem unese laptop, pořadač na dokumenty nebo držák na tužky. Co se nevejde na desku stolu, to uschováte do praktické skříňky nebo vysouvací zásuvky. To, že máte vše po ruce, jistě oceníte. Jen si zkuste propočítat, kolik času byste strávili neustálým pendlováním mezi pracovním místem a úložným prostorem pro věci potřebné k práci, kdybyste pracovali třeba u kuchyňského stolu. Psací stůl je prostě nenahraditelný.

Belluno ořech panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psací stoly
Záruka: 2 roky
Barva: bílá/ořech
Hloubka: 53 cm
Materiál: dřevo, masiv, finská borovice
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: matný
Série: Belluno Elegante
Šířka: 130 cm
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Výška: 77 cm
Zásuvky: se zásuvkami
Kód zboží: ASPL031B/O
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Barva horní desky: Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )