Konferenční stolek Belluno Elegante, dekor bílá | ořech, masiv, borovice

Kód: 1568/BEZ
1 hodnocení
6 690 Kč
Skladem (> 5 ks)

Konferenční stolek je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL006B/O
Výška: 48 cm
Šířka: 122 cm
Hloubka: 71 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.

Snímek obrazovky 2019-10-27 v 11.01.08

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konferenční stolek Belluno Elegante je vyroben z vysoce kvalitního dřeva finské borovice. Dřevo zaručuje dlouhou životnost nábytku. Dřevo je natřeno ekologickými barvami na teplý odstín bílé barvy a na pěknou barvu zlatého dubu. Barevné spojení esteticky ladí a ulehčuje péči o nábytek. Pod dřevěnou deskou můžete využít široký šuplík, do kterého se určitě vejdou např. oblíbené časopisy, rozečtená knížka nebo dálkové ovládání k televizi. Šuplíky jsou zasunuty na kolejničkách zn. Hettich, na trhu považovány za nejlepší a známé pod označením systém tichého zavírání. Umožňují, aby se šuplíky pohybovaly tiše a plynule a nebouchaly, což má pozitivní vliv na stav nábytku při dlouhodobém používání.

Konferenční stolek má také ozdobný charakter a to díky pěknému frézování, typickému pro nábytek ze série Belluno Elegante, a také vhodně vybraným barvám a kulatými úchytkami. Konferenční stolek se hodí k dalším kusům nábytku ze série Belluno Elegante, ale může být i ozdobným prvkem k jiným kolekcím.

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Série: Belluno Elegante - bílá | ořech
Kód zboží: ASPL006B/O
Výška: 48 cm
Šířka: 122 cm
Hloubka: 71 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Záruka: 2 roky
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Síla vrchní desky: 2,4 cm
Barva: Bílá | Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Barva horní desky: Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Počet zásuvek: 1 zásuvka