Dřevěná komoda Belluno Elegante 3.3, dekor bílá | ořech, masiv, borovice

Kód: 1589/BEZ
7 hodnocení
10 590 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
9.4.2020

Komoda je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL002B/O
Výška: 85 cm
Šířka: 130 cm
Hloubka: 45 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná komoda Belluno Elegante 3.3, dekor bílá | ořech, masiv, borovice

Klasický kousek nábytku hodící se do kterékoliv pokoje. Komoda je vysoce univerzální. Můžete ji umístit do ložnice, stejně jako do vstupní místnosti. Nabízí množství uzavřených prostor, tři zásuvky a dlouhá je tak akorát. Vrchní deska v dekoru ořechového dřeva tvoří s dominující bílou hezký kontrast.

Dřevěná bílá komoda do každého pokoje

V kuchyni do ní uschováte celou sadu hrnců, pánve, pokličky, příbory, vařečky a třeba i kuchyňský robot. Stane se příborníkem i místem pro skladování kompotů a zavařených okurek od babičky. Na horní frézovanou desku položíte ozdobné květináčky s bylinkami nebo mísu s ovocem.

Ložnice? Tam je umístění komody považováno za tradiční. Komínky s oblečením, voňavé měkké ručníky nebo kvalitní bavlněné povlečení. Všechny módní kousky jistě také ocení dotek pravého dřeva namořeného nátěrem na vodní bázi.

Obývací pokoj a komoda? Skvělá kombinace. Úložný prostor nabízí dostatek místa pro všechna rodinná alba a další vzpomínky, které si toužíte uchovat po celý život. Vstupní místnost, kabelky a boty. Co takhle do rovnice přidat i naši komodu? Možností je tolik.

3 plus 3 je 7

Opravdu? No ano, když ke krytým prostorům připočítáme také horní desku. Tři oddělené skříňky, tři nehlučné zásuvky a jedna vrchní deska v dekoru ořechového dřeva. Všechny tyto prostory jsou tady k vašemu užitku. 

Belluno ořech panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Záruka: 2 roky
Barva: bílá/ořech
Dvířka: neprosklená
Hloubka: 45 cm
Materiál: dřevo, masiv, finská borovice
Počet polic: 2 police
Počet zásuvek: 3 zásuvky
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: matný
Série: Belluno Elegante
Šířka: 130 cm
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )
Výška: 85 cm
Zásuvky: se zásuvkami
Kód zboží: ASPL002B/O
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Záruka: 2 roky
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Barva horní desky: Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Rozměry zásuvek ( 1 ): 33,5 x 33,5 cm, h: 9 cm