Toaletní stolky

Elegantní, s praktickým šuplíkem a bytelnými nohami. Naše toaletní stolky z masivu zapadnou do každé ložnice či dámského koutku. Vyrobeny jsou z prvotřídního borovicového dřeva, které se pyšní dlouhou trvanlivostí a odolností. Povrch je navíc ošetřen ekologickým a zdravotně nezávadným lakem. A to nejlepší? Můžete je použít na desítky způsobů! V praktickém šuplíku schováte všechny své poklady, od oblíbené kosmetiky přes šperky až po výbavičku na tvoření. Kreativitě se meze nekladou. Takže až se vám zkrášlovací koutek okouká, stačí sundat zrcadlo a toaletní stolek z masivu se promění v praktický pracovní stůl. No nezní to úžasně? Pokud vás zaujme některý z našich kousků, rádi vám pošleme vzorník dřeva ve vybraných barvách.

Nejprodávanější

5 položek celkem
Zrcadlo Belluno Elegante  60x75 cm, bílé
2 010 Kč

Zrcadlo Belluno Elegante 60x75 cm, bílé, Rám zrcadla je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. Zrcadlo je možné zavěsit...

ASPL037B
Toaletní stolek Belluno Elegante, dekor bílá-zlatý dub
6 960 Kč

Toaletní stolek Belluno Elegante, dekor bílá-zlatý dub je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL035B/D
Toaletní stolek Belluno Elegante, dekor bílá-ořech
6 960 Kč

Toaletní stolek Belluno Elegante, dekor bílá-ořech je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL035B/O
Toaletní stolek Belluno Elegante, bílý, masiv, borovice
6 960 Kč

Toaletní stolek Belluno Elegante, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL035B
Toaletní stolek Rosa Bianca 2s, bílý, masiv, borovice
11 290 Kč –16 %
9 390 Kč

Toaletní stolek Rosa Bianca 2s, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS01