Noční stolky

Noční stolky se staly nepostradatelnými doplňky ložnic po celém světě. Jsou malé, nenápadné a přitom ukryjí vše potřebné, od elektroniky přes knihu až po kosmetiku. V naší nabídce najdete masivní noční stolky v provensálském a rustikálním stylu ze sérií Belluno Elegante, Toskania a Venice. Skvěle si budou rozumět s dalšími kousky z těchto kolekcí, stejně tak i s nábytkem s moderními prvky. Noční stolky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího finského borovicového dřeva, které se pyšní mimořádnou odolností a dlouhou životností. Kromě toho byly natřeny ekologickými barvami, které umožňují dřevu dýchat a dochází tak k přirozeným procesům stárnutí (zviditelnění struktury dřeva a suků). Díky tomu získává masivní nábytek jedinečné kouzlo.

Nejprodávanější

8 položek celkem
Noční stolek Toskania, bílý
4 490 Kč

Noční stolek Toskania, bílý, masiv je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL2039B
Noční stolek Toskania, masiv, borovice (odstín Medový)
4 490 Kč

Noční stolek Toskania, masiv, borovice (odstín Medový) je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL2039
Noční stolek Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová - levý
4 490 Kč

Noční stolek Toskania v bílo-medovém dekoru z poctivého dřeva finské borovice bude praktickým společníkem všech postelí. Noční stolek zdobí deska v přirozeném medovém odstínu a...

ASPL2039BS
Noční stolek Belluno Elegante, bílý
5 890 Kč

Bílý noční stolek z řady Belluno Elegante se zásuvkami je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL013B
Noční stolek Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub
5 890 Kč

Noční stolek Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL013B/D
Noční stolek Belluno Elegante, ořech
5 890 Kč

Noční stolek z řady Belluno Elegante se zásuvkami je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPL013B/O
Noční stolek (odkládací stolek) Rosa Bianca, bílý, masiv, borovice
Novinka
6 890 Kč

Noční stolek (odkládací stolek) Rosa Bianca, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

ASPLROS04
Noční stolek Ravello
Novinka
7 960 Kč

Noční stolek Ravello. Na výrobu nočního stolku bylo použito prvotřídní dubové dřevo a přírodní oleje a vosky ve světlém přirozeném odstínu.

PLZIRAVS01