Noční stolky

Nejprodávanější

marone nocni stolek
 
3 290 Kč
Detail
zrcadlo male belluno
 
1 890 Kč
Detail
0019075 szafka nocna biala z dwiema szufladami scala
Skladem u dodavatele (> 5)
Kód: 1892/BEZ
 
od 2 990 Kč
stolek 1
 
od 2 490 Kč
Noční stolek Belluno Ellegante, bílý, masiv, borovice
 
od 4 290 Kč
Noční stolek Toskania, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA
 
od 3 290 Kč
Noční stolek Toskania, bílý, masiv, borovice, TAHOMA
 
od 3 290 Kč
9 položek celkem
Noční stolek Belluno Ellegante, bílý, masiv, borovice Kód: 1634/BEZ
stolek 1 Kód: 1683/BEZ
Noční stolek Toskania, bílý, masiv, borovice, TAHOMA Kód: 1520/BEZ
Noční stolek Toskania, masiv, borovice (odstín Medový) TAHOMA Kód: 1523/BEZ
marone nocni stolek Kód: 1904
0019075 szafka nocna biala z dwiema szufladami scala
od 2 990 Kč
Kód: 1892/BEZ
zrcadlo male belluno
1 890 Kč
Kód: 1898

Nepostradatelný doplněk vaší ložnice

V internetovém obchodě bilynabytek.cz , nabízejícího kvalitní nábytek z masivního dřeva, najdete široký výběr nočních stolů. Noční stolek je malý, ale nesmírně praktický kus nábytku, který si nemůže chybět v ložnici. Můžete si na něj dát lampu, budík nebo telefon, pokud je chcete mít vždy po ruce. Je to také místo, kde si můžete dát šálek čaje, pokud si chcete vychutnat jeho chuť během odpolední relaxace. V závislosti na vybraném modelu máte také praktické skříňky a zásuvky vybavené tichým zavíráním nebo policemi. Můžete do nich vložit všechno, co chcete mít po ruce - brýle, nabíječku telefonu nebo knihu, kterou jste si přečetli před spaním.

Noční stolek v provensálském nebo rustikálním stylu

V nabídce jsou noční stolky ze sérií Belluno Elegante, Toskania a Venice. Můžete je porovnat s jiným nábytkem z vybrané kolekce nebo ozdobit původní interiér kombinací různých kolekcí a barevných variant. Noční stolky jsou ideální pro interiéry v provensálském, skandinávském a rustikálním stylu.

Jedinečné vlastnosti nábytku

Nábytek je vyroben z nejkvalitnějšího finského borovicového dřeva. Kromě toho byl natřen ekologickými barvami, jejichž pokrytí je asi 85%. Umožňují dřevu dýchat  a dochází tak k přirozeným procesům stárnutí. Stárnutí dřeva spočívá v tom, že se struktura dřeva a suky přítomné na povrchu dřeva se v průběhu času zviditelňují. Díky tomu získává nábytek jedinečný charakter a jedinečné kouzlo. Barvy použité s neúplným pokrytím navíc zdůrazňují jedinečný charakter každého kusu nábytku. Finské borovice, z nichž jsou vyráběny noční stolky, jsou nejen ekologickým, ale také mimořádně odolným materiálem, kterému náš nábytek vděčí za dlouhou životnost. Vše, co musíte udělat, je postarat se o řádnou a jemnou péči, abyste si mohli užít mnoho let krásu vašeho borovicového nábytku.