Noční stolek Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová

Kód: 1271/BEZ
1 hodnocení
ZdarmaZdarma
Noční stolek Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová
3 590 Kč
Ihned k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
4.6.2020

Noční stolek je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL2039B/S
Výška: 63 cm
Šířka: 50 cm
Hloubka: 35 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.

Snímek obrazovky 2019-10-27 v 11.01.08

Detailní informace

Detailní popis produktu

Noční stolek Toskania je kompilace vysoké kvality borovicového dřeva a klasického stylu. Dekorativní prvky v podobě vyfrézování a kování dodá noblesnost a eleganci. Stolek se stylově hodí k postelím ze série Toskania a je ideálním doplňkem do kolekce. Na noční stolek můžete postavit noční lampičku, a dovnitř uschovat svoje poklady. Nejlepší vizuální efekt vaší ložnice získáte tak, když budete mít po obou stranách dřevěné postele noční stolky Toskania. Noční stolek je dostupný také v bílé barvě. Je pokrytý ekologickým vodním lakem. Všechny prvky nočního stolku, s výjimkou dna zásuvky a zadní stěny (deska MDF), jsou vyrobeny z masivního borovicového dřeva.

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční stolky
Záruka: 2 roky
Barva: bílá/medová
Hloubka: 35 cm
Materiál: dřevo, masiv, finská borovice
Povrch: matný
Série: Toskania
Šířka: 50 cm
Výška: 63 cm
Kód zboží: ASPL2039B/S
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Úchytky: Staré zlato ( kovové )