Obývací stěny

Obývací stěny jsou multifunkční kusy nábytku, které poskytují úložný prostor a často slouží jako dominantní prvek v obývacím pokoji. Bývají to velké stěnové jednotky, které kombinují různé prvky, jako jsou police, skříně, prostory pro televizi a dekorativní prvky.

Zde jsou některé důležité prvky a věci, na které se zaměřit při výběru obývací stěny:

  1. Velikost a proporce: Ujistěte se, že stěna bude vhodně proporcionální k velikosti vašeho obývacího pokoje. Neměla by působit ani příliš velká, ani příliš malá v porovnání s celkovým prostorem.

  2. Funkčnost a úložný prostor: Zvažte, kolik úložného prostoru potřebujete na uložení knih, dekorativních předmětů, elektroniky nebo dalších věcí. Hledejte stěny s různými velikostmi polic, skříněmi a zásuvkami, které vyhovují vašim potřebám.

  3. Design a styl: Vyberte design, který ladí s celkovým vzhledem vašeho obývacího pokoje. Existuje mnoho stylů od moderních a minimalistických až po tradiční nebo rustikální. Důležitý je také materiál, z kterého je stěna vyrobena.

  4. Integrace s televizí a elektronikou: Pokud plánujete umístit televizi do obývací stěny, ujistěte se, že stěna má dostatečný prostor a správné otvory pro kabely a ventilaci elektroniky.

  5. Estetika a dekorativní prvky: Obývací stěna může být také dekorativním prvkem v místnosti. Zvažte možnosti s různými texturami, osvětlením nebo designovými prvky, které dodají charakter vašemu prostoru.

  6. Rozpočet: Určete si rozpočet a hledejte stěnu, která splní vaše požadavky a zároveň se vejde do vámi stanovených finančních rámců.

Správně vybraná obývací stěna může nejen nabídnout dostatek úložného prostoru, ale také zlepšit celkový vzhled a organizaci vašeho obývacího pokoje.

Nejprodávanější

Obývací stěna Belluno Elegante bílá, masiv, borovice
69 910 Kč –5 %
Původně: 69 910 Kč  (–5 %)
65 980 Kč
Obývací stěna Belluno Elegante bílá-borovice
41 790 Kč –7 %
Původně: 41 790 Kč  (–7 %)
38 690 Kč
2 položek celkem
Obývací stěna Belluno Elegante bílá-borovice
Akce Tip
41 790 Kč –7 %
38 690 Kč

Obývací stěna ze série Belluno Elegante bílá-borovice, která se skládá z: Vitrína Belluno Elegante, úzká, dekor bílá / borovice Komoda Belluno Elegante s 5 šuplíky, dekor...

OSBB/BOR
Obývací stěna Belluno Elegante bílá, masiv, borovice
69 910 Kč –5 %
65 980 Kč

Obývací stěna ze série Belluno Elegante bílá, která se skládá z: Úzká dřevěná vitrína Belluno Elegante - levá, bílá, masiv, borovice TV stolek Belluno Elegante - malý,...

1466/BEZ