Novinky

Zpestřete svůj interiér s nábytkem řady Belluno Elegante

Zpestřete svůj interiér s nábytkem řady Belluno Elegante

Jak už napovídá název této kolekce, jedná se o elegantní, minimalistické a esteticky zpracované kusy nábytku, který oživí jakýkoli prostor. V nabídce jsou převážně produkty vhodné do obývacího pokoje nebo ložnice, a to v čistě bílém provedení, jenž prosvětlí celý pokoj a opticky zvětší prostory.

Vsaďte na kvalitu přírodního materiálu

Jednotlivé kusy Belluno Elegante jsou vyrobeny z kvalitního dřeva finské borovice. Masivní nábytek disponuje hlavně dlouhověkostí, zdravotní nezávadností a v neposlední řadě také lehkou a svěží estetickou podobou. Aby dřevo získalo ještě větší odolnost, je opatřeno lehce transparentním bílým nátěrem, který dá vyniknout sukům a textuře. Díky tomu se můžete kochat přírodním materiálem a originálním kusem dřevěného nábytku.

Nechte se oslovit stylovým designem

Skříně, komody a vitríny této řady jsou bohatě členěny na jednotlivé díly, jako police, zásuvky a skříňky. Dvířka jsou zdobena frézováním, a díky tomu získává celá řada nádech provensálského stylu. Významnou roli hrají také luxusní detaily. Úchytky jsou provedeny ve stříbrném a zlatém provedení a nesou lehkou známku záměrné patiny, která skvěle hraje s prosvítající strukturou dřeva.

Vybírejte z mnoha kusů nábytku a drobností

Sada Belluno Elegante vám pomůže vytvořit stylový, svěží a zářivý prostor. Díky úložnému prostoru skryjete předměty, které nechcete nechávat na očích a do polic a vitrín zároveň umístíte dekorace a své oblíbené kousky. Ať už potřebujete uložit sadu nádobí, knihy nebo jen vystavit rámečky s fotografiemi, tato kolekce vám nabídne spoustu možností.

Prostor můžete doplnit také o drobné kusy nábytku, jako je například zrcadlo řady Belluno Elegante, které ještě opticky zvětší váš prostor a zaplní holé stěny, stejně jako police této řady.

Knihovna Belluno Elegante, dekor bílá-zlatý dub

Knihovna Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub, masiv, borovice

Máte doma spoustu krásných knížek, které se zbytečně schovávají v krabicích? Ukažte je. Díky tomu si na ně častěji vzpomenete a snáze si je taky kdykoliv z knihovny vytáhnete a znovu přečtete. I v dnešní moderní době si skutečné knihy uchovaly své kouzlo.

Pro knihy i pro dekorace

Bílá knihovna z masivní borovice se stane důstojným místem k vystavení všech těch úžasných knih, které máte doma. Nebo těch, které v budoucnu dostanete od svých přátel k různým výročím. Není však jen skvělým místem pro knihy. Na policích se budou vyjímat také dekorace, květiny a suvenýry z cest. Nebo třeba rodinné fotografie?

Knihovna jako módní doplněk

Není to jen kus nábytku, ale především otevřený prostor pro vaše věci. Jen vy se rozhodnete, do jakého stylu svou novou knihovnu vyladíte. Provensálský styl ocení jemné a decentní tóny šedé, světle fialové nebo sladce béžové. Barevně sladěné košíky vedle knížek poskládaných horizontálně i vertikálně jsou výborným řešením pro uložení různých drobností. A v další řadě například bílý zinkový květináč s voňavými snítkami levandule. Cítíte tu vůni?

Nepodceňujte kvalitu

Vyrobit líbivý nábytek není složité. O kvalitě ovšem rozhodují především použité materiály a technologie zpracování. Dřevo z pravé finské borovice je pevné a vydrží dlouhé roky. Přírodní materiál je ekologicky udržitelný a krásný. Pod nátěrem ekologické bílé barvy prosvítají jeho husté letokruhy, které vypovídají o výjimečné pevnosti použitého masivu. Už nemusíte volit mezi designem a kvalitním zpracováním.

 

 
Obývací stěna Belluno Elegante bílá, masiv, borovice

Obývací stěna Belluno Elegante bílá, masiv, borovice

Obývací místnost bývá často středobodem rodinných a přátelských setkání. Obvykle v ní trávíme také nejvíce bdělého času, který trávíme doma.

Bílý nábytek pro odpočinek a relaxaci

Pracovna je určena k práci, ložnice by měla sloužit primárně ke spánku. A obývací pokoj slouží k obývání, jak už jeho samotný název vypovídá. Prostě v něm většinu času jen tak jsme. Sami, nebo s rodinou a přáteli. V obývacím pokoji většinou opravdu jen relaxujeme nebo konverzujeme s ostatními členy rodiny. Nábytek by tomu měl být uzpůsoben. 

Vitríny a police se skvěle hodí k vystavení krásných věcí. Pohled na ně v nás vzbuzuje krásné emoce i hlubší pocity. Komoda poskytuje dostatek úložných prostor. Televizní stolek je vysoce funkčním kusem nábytku, který na svých bedrech každý den nese tíhu vašeho přístroje. A vy se potom už jen posadíte do křesla a spokojeně usrkáváte výtečný čaj nebo lahodnou kávu.

Na materiálu záleží

Náhražky dřeva možná vypadají hezky, nikdy však nedosáhnou takových vlastností, jaké má přírodní dřevo. Finská borovice, ze které je celá sestava vyrobena, pochází z čistého prostředí. Dřevo je část přírody, kterou si spolu s nábytkem přinesete domů. Okamžitě to poznáte. Váš domov se provoní příjemným dřevitým aroma. Neexistuje snad člověk, který by tu vůni neměl rád.

Pracovna Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

Pracovna Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

Co potřebuje každý z vás k nerušené práci v pracovně? V prvé řadě klid. Ten vám ovšem samotný nábytek nezaručí. Pomůže vám však s tím ostatním. 

Ideální sestava

Psací stůlknihovna a prostorná komoda. To by mohlo stačit, co říkáte? Kancelářská práce vyžaduje nejčastěji pobyt u psacího stolu. V dnešní době je většinou součástí pracovního inventáře také počítač nebo notebook, který na psací stůl umístíte. Knihovna pojme všechny pořadače a složky s dokumenty. A také knihy a další nezbytnosti. Komoda potom vše ostatní, co má zůstat očím skryto. 

Pro studenty i do kanceláře

Studium si často s prací nezadá a stojí člověka mnohdy stejné, ne-li větší úsilí. K dovybavení studentského pokoje vám vlastně potom bude stačit už jen postel. Set najde své uplatnění nejen doma, ale také ve skutečné kanceláři. Všude tam, kde se chcete nebo potřebujete vyhnout navození dojmu sterilního a neosobního stylu. Nábytek ve stylu Provance vaše klienty naladí tak, jak potřebujete. Pokud vaše zaměstnání koresponduje s osobním přístupem a navozením pocitu důvěrnosti, sáhněte s klidem po nábytku ze série Belluno Elegante. 

Home office v hlavní roli

Práce z domu je stále více v kurzu. Také proto, že domácí prostředí je příjemnější a zvyšuje efektivitu vykonané práce. My to plně chápeme. V pracovně zařízené v romantickém provensálském stylu se i ty faktury prostě píšou hned s větší radostí.

Ložnice Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

Ložnice Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

Proč přemýšlet o tom, které kusy nábytku se k sobě hodí, když přímo výrobce navrhl kompletní ložnici ve stylu Provance. Vše spolu krásně ladí, souhra je dokonalá. 

Jako v bavlnce

Tak se vám bude spát ve vaší nové ložnici. Pokud si pořídíte třeba povlečení z příjemného bavlněného saténu, vyspíte se tak i doslova. Ráno se na sebe krásně usmějete do zrcadla, které je umístěné přímo ve skříni, takže nemusíte řešit žádné další vhodné umístění. A co je ještě lepší, nemusíte řešit ani vrtání do zdi. Vytáhnete ze své nové skříně voňavé čisté prádlo. Chvíli se zdržíte u komody výběrem ladících ponožek. Zvednete telefon z nočního stolku a jdete si vypít svou ranní kávu do kuchyně. Jak krásné probuzení do nového dne.

Zdravý spánek ve zdravém prostředí

Zvykli jsme si řešit globální otázky znečištění prostředí. Ale co naše vlastní prostředí? Mikroklima našich domovů? Ložnice je celá vyrobena z masivu finské borovice. Tedy z čistě přírodního materiálu. Opravdové dřevo krásně provoní byt a je zdravotně zcela nezávadné. Aby byly jeho vlastnosti co nejvíce zachovány, byla k nátěru použita prodyšná, ekologická bílá barva.

Židle Belluno Elegante 31, buk, masiv

Židle Belluno Elegante 31, buk, masiv

Přemýšleli jste někdy o tom, jak je židle důležitá a potřebná? Ta představa, že přijdete do kuchyně a nemáte se kam posadit. Bylo by to divné a značně nepohodlné. A pamatujete na verš z písně Jiřího Suchého? Kdo židli má, bydlí. A je to skutečně tak.

Praktická i pohodlná

Buková bílá židle z masivního dřeva, natřeného ekologickou barvou, je královnou mezi židlemi. Přestože je vysoce elegantní, zachovává si také svůj tradiční ráz. Přímo tento typ židle má velmi zajímavě řešené opěradlo. Připomíná svým členěním arkýřové okno. Takový motiv nebývá u opěradel zase tak častý. A do vašeho interiéru tak přinese punc originality.

Židle zároveň poskytuje velmi kvalitní zádovou oporu. Můžete se tak opravdu bezpečně opřít. To ocení převážně rodiče malých dětí. A v podstatě každý, kdo vyžaduje u židle bezpečnou zadní oporu. 

Můžete si vybírat mezi praktickou variantou s pevnou deskou v sedací části. V tradiční bílé barvě nebo v dekoru dřeva. Pokud dáváte přednost měkkému posezení, zvolte čalouněnou variantu. Máme na výběr z mnoha dezénů.

Elegance na prvním místě

U této židle si ani nemusíte vybírat, čemu dáte přednost. Jestli eleganci a designu nebo kvalitě a výdrži. Snoubí se v ní všechny tyto kvality. Za kvalitu ručíme my. A vy si potom můžete vybírat čistě dle své estetického cítění. Praktická stránka je tedy vyřešena. Tak která židle to bude. Tato nebo další ze série? Vybírejte srdcem.

potahy uprava 1_1

Ložnice Toskania 2D (odstín Medový) TAHOMA , masiv, borovice

Ložnice Toskania 2D (odstín Medový) TAHOMA , masiv, borovice

Ložnicová sestava Toskania zaujme na první pohled svou rustikální podobou a masivním provedením. Medový odstín ještě více podtrhuje přednosti dřeva, jelikož dá vyniknout sukům a textuře, což z jednotlivých dílů nábytku udělá originální a nezaměnitelné kousky.

Záruka dlouhověkosti

Postel v úctyhodné velikosti 180 x 200 cm navržená pro tuto sestavu, je opatřena pevným čelem, které zajistí stabilitu a odolnost i při dlouhodobém používání. Zároveň působí i jako estetický doplněk, který bude ladit jak s barevnými polštáři, tak s lůžkovinami například v přírodní barvě pytloviny, která tuto sestavu zvýrazní a podtrhne. Součástí jsou také šuplíky k uložení ložního prádla nebo knihy k večernímu čtení.

Mějte vše potřebné po ruce

Drobnosti, jako jsou brýle, kniha, léky nebo jen sklenka vody je třeba mít blízko postele. Díky dvěma nočním stolkům lze toto přání splnit a zároveň předměty zavřít do stolku tak, aby nebyly vystavené na obdiv. Výborně poslouží také jako místo pro lampu, která bude v blízkosti postele, abyste si mohli ve volné chvilce číst.

Využijte velký úložný prostor

K přehlednému a snadnému ukládání lůžkovin, byla navržena komoda s šuplíky, která díky své masivní formě vydrží i dlouhodobou manipulaci. Ukládat sem můžete veškeré předměty, které nechcete mít přímo na očích, a rovněž lze využít různých pořadačů, aby šuplíky sloužily jako rychlý pomocník. Větší objem pojme dvoudveřová šatní skříň, kde jsou jak zásuvky, tak otevřené police. Poslouží buď jako běžný šatník, nebo pro uložení ložního prádla či oděvů na spaní.

 

Bílý nábytek

Bílý nábytek je nejen estetickým doplňkem, ale také praktickým společníkem do vaší domácnosti. Kamenná prodejna a e-shop s názvem Bílý nábytek se zaměřují na celkové vybavení domu od rozměrných obývacích stěn, přes šatní skříně, až po drobnosti, jako jsou noční stolky. Najdete u nás široký výběr nábytku, díky kterému sjednotíte celkovou podobu vašeho bydlení, a jednotlivé kusy vám budou sloužit po dlouhá léta.

V čem spočívá výhoda bílého nábytku

Celý sortiment je zaměřen na tuto neutrální barvu, a to hlavně díky mnoha jejím pozitivním vlastnostem. Snadno se kombinuje s rozličnými materiály, ať už se jedná o dřevo, plast nebo kámen. Díky tomu bílý nábytek sjednotíte například s Provence stylem, rustikálním prostředím nebo moderním minimalistickým bydlením.

Stejně snadná je také kombinace s jinými barvami. Bílá opticky zvětšuje a osvětluje prostor v temnějším pokoji, ale dokáže také nenásilně fungovat vedle kusů nábytku s výraznějšími vzory a zdobením.

Široký výběr pro každého

Pro vybavení obývacího pokoje nabízíme rozměrné úložné prostory, ale také reprezentativní vitríny sloužící k výstavě porcelánu nebo jiných dekorací. Pro milovníky četby jsou v nabídce také knihovny v základní podobě nebo doplněné o dřevěné prvky.

Kuchyně a jídelny jsou řešeny nabídkou setů, které vzájemně ladí a zároveň vybaví celou místnost. Podobně lze vybírat také podle série výrobků, jako například Toskania, Venice, Madera a další, kde jsou jednotlivé kusy navrženy se stejnými prvky.  

Poradíme s nákupem a doručíme až k vám domů

Na našem e-shopu www.bilynabytek.cz můžete kontaktovat podporu prostřednictvím chatového okénka, kde vám rádi zodpovíme všechny dotazy, které se týkají produktů nebo například dopravy. Objednaný nábytek vám doručíme přímo k vám domů, a vy se tak vyhnete zbytečnému a časově náročnému stěhování.

Nemáte už prostor pro skladování oblečení? Pořiďte si šatní skříň

Zejména ženy mají problém se skladováním svého oblečení, protože údajně prostě pořád nemají nic na sebe. Muži s tím pochopitelně mnohdy nesouhlasí, avšak nemá cenu se hádat. Daleko lepší je pořídit prostornou šatní skříň s velkým užitným prostorem, do které se vejde naprosto všechno.

 Proč si pořídit dřevěný nábytek?

Dřevěný nábytek patřil vždy k nejoblíbenějšímu sortimentu v tomto segmentu trhu a nejinak je tomu i dnes. Pokud ve svém okolí narazíte na šikovného řemeslníka, který je schopen vyrobit ze dřeva kvalitní nábytek, můžete si u něj hned objednat. Ze dřeva je totiž možné vytvořit prakticky cokoliv od nočních stolků, roštů do postele až po zmiňované šatní skříně. Hlavní výhodou dřeva je jeho ekologičnost, takže tolik nezatěžuje životní prostředí.

 K čemu je dobrá šatní skříň?

Šatní skříň je ideálním prostorem k uchování vašich šatů a oblečení. Díky své velikosti do ní velmi pohodlně umístíte hned několik kabátů či dámských letních šatů, a ještě vám zbude volné místo. Šatní skříň provensálského stylu je vyvedena v exkluzivním bílém nátěru teplého odstínu, který nejen skvěle vypadá, ale ještě nábytek chrání. Díky němu si dřevo uchová svůj přírodní původ, takže nepodléhá přirozenému procesu stárnutí.

Kam skříň umístit?

Nejlepší je umístit velkou šatní skříň do ložnice. Jde asi o nejlepší místo, kde by tento nábytek měl stát, neboť se ráno po probuzení můžete ihned převléct z pyžama do jiného oděvu. Přichází však otázka, zda při otvírání šuplíků a samotné skříně někoho nevzbudíte. Není tomu tak, protože se zde objevuje důmyslný systém tichých pojezdů a tlumičů, díky čemuž nebudou šuplíky ani dveře skříně bouchat. Tuto vychytávku jistě ocení drtivá většina z vás.

Máte-li problémy s množstvím oblečení, bílá šatní skříň by je mohla velice snadno vyřešit. Proto neváhejte a neprodleně si ji pořiďte.