Novinky

Přírodní a odolný nábytek z dubového dřeva

Přírodní a odolný nábytek z dubového dřeva

Pokud na vás působí masivní nábytek příjemně a harmonicky, vyzkoušet můžete také jeho přírodní podobu bez barevných nátěrů. Ideální je dubové dřevo, které se chlubí výraznější texturou a odolností. V naší nabídce naleznete stoly i židle z masivu v neutrálním barevném provedení, kdy je pouze lakem zvýrazněna textura a ochráněn materiál.

Masivní dubové židle pro pohodlné usazení

Dřevěné židle vám nabídnou výraznější komfort, než jiné materiály. Zatímco u plastové židle můžete váhat, zdali vás unese, masivní židle nebude mít s větší váhou problém. Také udržují více tepla, než například nábytek z kovu. Dřevěná židle bude i na pohled působit příjemně. Výhoda dřevěného materiálu je také v jeho jednoduché kombinaci s dalšími prvky a barvami. Ať už je vaše jídelna moderní, rustikální nebo ve stylu Provence, vždy jednoduše zapadne. Díky silné konstrukci bude židle sloužit mnoho let a zdobit tak váš domov.

Masivní dubové stoly nabídnou spoustu místa pro celou rodinu

Každý stůl z masivu je originálem, jelikož je vytvořen ze dřeva, které má určitou texturu ve formě let a suků. Všechny výrobky tak mají své osobní kouzlo a přináší do domácnosti kousek přírody. U stolu se může sejít klidně jako celá rodina, jelikož odolné dřevěné provedení z dubu vydrží i větší nápor. Stoly mají také širokou plochu, tudíž lze servírovat jídlo pro mnoho strávníků a navíc stůl ozdobit vázou nebo jinou dekorací.

Pozitivní vlastnosti dřevěného materiálu

Zatímco na nábytku z umělých materiálů jsou nedokonalosti neodpustitelné, u dřeva jsou přímo vyhledávané. Čím více charakteristických rysů v textuře, tím originálnější kus nábytku budete mít právě u sebe doma. Jde také o materiál, který dýchá, není ošetřen žádnými agresivními látkami, a proto vaše soužití s nábytkem bude jednodušší a příjemné.

Kvalitní a estetický nábytek do dětského pokoje

Kvalitní a estetický nábytek do dětského pokoje

Děti svůj pokoj nevyužívají pouze pro spánek, jak je tomu často v případě ložnice. Mají zde svůj osobní prostor, kde si hrají, dělají domácí úkoly nebo si čas od času přivedou kamarády. Jelikož v této místnosti tráví spoustu času, je třeba, aby se cítili příjemně. Vybavte dětský pokoj nadčasovým masivním nábytkem, který vám vydrží mnoho let.

Jednoduché provedení, které můžete přizpůsobit vaší představě dětského pokoje

Nabízíme výběr z několika sérií nábytku, jejichž jednotlivé kusy mají ladící design anebo výběr produktů samostatně. Základním vybavením dětského pokoje je postel, noční stolek, šatní skříň, komoda, knihovna a psací stůl. Díky těmto prvkům se pokoj stane útulným a zároveň funkčním místem.

Prostor pro spánek a odpočinek

Postele jsou stejně jako další kusy nábytku vyrobeny z masivního dřeva, díky čemuž se chlubí pevnou konstrukcí a vysokou odolností. V dětském pokoji by se neměly nacházet žádné zdravotně závadné materiály, na což bylo při výrobě nábytku taktéž myšleno a použity byly jen ekologické laky.

Místo pro zábavu a povinnosti společně s menším úložným prostorem

Kdykoli si vaše dítě bude chtít malovat, pracovat na domácích úkolech nebo jen hrát hru na tabletu, ocení přítomnost psacího stolu ve svém pokoji. Psací stoly z naší nabídky jsou navrženy v elegantním provedení, ale zároveň s důrazem na praktickou stránku. Vybaveny jsou úložným prostorem ve formě šuplíků nebo skříněk.

Úložný prostor v podobě skříní nebo knihovny

Pro uložení hraček, oblečení nebo drobností poslouží komody či šatní skříně. Zde je k dispozici vícero polic, takže oblečení zůstane přehledně uložené. V nabídce jsou také knihovny s místem pro všechny knihy, časopisy nebo učebnice. V dětském pokoji poslouží jako dekorace a zároveň nabídnou přehledné řazení knih.

Bílý nábytek 2

Bílý nábytek

Bílý nábytek nebo také Bilynabytek.cz se sídlem v Bruntálu je prodejcem kvalitního a odolného nábytku z masivu, který je exportován přednostně do Německa, Holandska a Anglie. Jednotlivé kusy jsou vytvořeny ze dřeva odolné finské borovice nebo dubu. Nabídka obsahuje rozdělení dle série výrobků, sestav, jež jsou sladěny v jednotném designu, ale také dle jednotlivých produktů.

Hlavní přednosti výrobků

Primárním materiálem použitým pro výrobu, je dřevo. Finská borovice a dub disponují pozitivními vlastnostmi, které zaručují možnost dlouholetého užívání. Jednotlivé kusy nábytku jsou opatřeny zdravotně nezávadným a ekologickým lakem. V některých případech je nábytek opatřen jiným barevným odstínem, někdy je ponechán ve své základní přírodní podobě, jen s použitím laku, který ochrání texturu a materiál.

Bílý nábytek garantuje svým zákazníkům poradenství ohledně zvoleného nábytku, dovoz, montáž a na vyžádání také zaslání vzorníku pro jednodušší výběr odstínu.

Dělení dle sestav

Pro snadný výběr zákazníků nabízí Bílý nábytek dělení svých výrobku do přehledných sestav, a to konkrétně do sekcí:

Sestavy obsahují veškeré potřebné vybavení do daného pokoje a díky seskupení jsou také za výhodnější cenu.

Dělení dle sérií

K náročnějšímu výběru slouží kategorie ve formě sérií, které jsou ve stejném designu a v prostoru se doplňují.

  • Jemné Belluno Elegante v provedení bílém, bílém se zlatým dubem, bílém s ořechem
  • Rustikálnější Marone v provedení bílém s dřevěnými prvky
  • Minimalistická Toskania v podobě bílé, dále bílé v kombinaci se dřevem nebo medové
  • Jednoduchá série Venice s drobnými zdobnými prvky
  • Svěží Loretto s lehkými vyfrézovanými doplňky
  • Romantická Scala s výraznějšími vyfrézovanými prvky

Dělení dle sortimentu

Veškeré produkty seřazené podle kategorií jsou také řazeny podle typu. V této kategorii jsou spojeny všechny výrobky včetně drobných doplňků, jako jsou zrcadla, police, nebo matrace.

Navrhněte si pracovnu podle svých představ

Navrhněte si pracovnu podle svých představ

V pokoji, kde se věnujete práci je hlavním požadavkem funkčnost. Pro usnadnění každé vaší činnosti je příjemné mít vše po ruce, organizované a přehledné. S ohledem na tato kritéria byly vytvořeny pracovny  řady Belluno Elegante. Splňují náročné zákaznické požadavky a navíc mají estetické provedení, aby byl prostor vaší pracovny reprezentativní v případě přijímání klientů nebo návštěv.

Elegantní podoba

Série Belluno Elegante nese svou hlavní přednost už v názvu, a to jemné a jednoduché tvary, které působí luxusně. Úchytky ve zlatém provedením jsou už jen drobným detailem, který sjednocuje celou sadu. Základním materiálem je dřevo z finské borovice v bílém provedení s vrchními deskami v přírodním dřevěné podobě. Šuplíky a dvířka jsou zdobena frézováním, což základnímu tvaru dodává plastičnost.

Praktické provedení psacího stolu

Pracovní stůl je v jednoduchém základním tvaru, aby bylo možné jej umístit buď do prostoru, nebo ke stěně. Spodní části po obou stranách nabízejí uživateli šuplík pro drobnosti a v dolní části také úložný prostor s dvířky. Díky tomu budete mít potřebné dokumenty nebo psací potřeby vždy po ruce.

Masivní komoda pro úschovu materiálů

Jestliže potřebujete ukládat faktury, mít ve své pracovně šanony s objednávkami nebo jiné dokumenty, komoda vám nabídne spoustu místa. Návštěvy a klienti je nebudou mít ihned na očích, místo toho lze využít horní desku k vystavení dekorací a zútulnit tak pracovní prostor.

Třiďte a organizujte

Knihovna je praktickým pomocníkem, kam můžete ukládat knihy, jež vám pomáhají při práci nebo zde opět umístit šanony s dokumenty. Nebude třeba stále otvírat dvířka, jelikož je budete mít stále na očích a díky širokému prostoru na policích lze šanony řadit podle abecedy, typu nebo jak sami uznáte za vhodné.

Obývací stěna navržena v jednotném designu sjednotí váš prostor

Obývací stěna navržena v jednotném designu sjednotí váš prostor

Pokud hledáte sadu nábytku, která vám nabídne úložný prostor a zároveň bude působit jako příjemná dekorace, vyzkoušejte nabídku obývacích stěn. Jejich součástí je hned několik kusů nábytku a každý nese svou specifickou funkci. Obvykle se jedná o televizní stolky, vitríny, police či komody.

Jednotné a estetické provedení

Hlavní předností stěny je sjednocený design veškerých kusů nábytku. Shoduje se materiál, barevnost a i drobné ozdobné prvky, tudíž si nemusíte lámat hlavu s tím, zdali jste vybrali jednotlivé kusy nábytku ve správném odstínu, aby k sobě ladily.

Střídmý design

Svým zákazníkům nabízíme obývací stěny řady Belluno Elegante v provedení bílém se zlatými doplňky nebo v sérii Marone v bílé barvě s dřevěnými detaily. Obě řady jsou navrženy tak, aby jednoduše zapadly do různých typů prostoru. Belluno Elegante je opatřena lehce zaoblenými částmi v  nenápadném empírovém stylu, zatímco Marone se pyšní spíše rustikálnějším provedením a ostrými tvary.

Jednotlivé kusy nábytku

Televizní stolek je v obývací stěně nepostradatelným základem. Je navržen v nižším provedení, aby televize byla v ideální výšce, když se usadíte na pohovku. Kromě toho nabízí také šuplíky a police, pro nezbytnosti, jako jsou DVD, CD, časopisy nebo menší elektroniku.

Vitríny jsou zde naopak proto, aby předměty vystavovaly a zároveň chránily. Umístit do ní lze různé dekorace, knihy, poháry, fotografie nebo cenné kusy porcelánového nádobí. Pro výstavu předmětů v úrovni očí nebo výše jsou součástí obývací stěny také police. Díky nim zaplníte prázdnou stěnu a doplníte svůj obývací prostor o pár dalších ozdob, jako je svícen nebo rámečky s fotografiemi.

Pro zákazníky, kteří přednostně vyhledávají úložný prostor je součástí řady Belluno Elegante také komoda s praktickými zásuvkami. Do nich uložíte předměty s většími rozměry, jako jsou například přehozy na pohovku.

Zpestřete svůj interiér s nábytkem řady Belluno Elegante

Zpestřete svůj interiér s nábytkem řady Belluno Elegante

Jak už napovídá název této kolekce, jedná se o elegantní, minimalistické a esteticky zpracované kusy nábytku, který oživí jakýkoli prostor. V nabídce jsou převážně produkty vhodné do obývacího pokoje nebo ložnice, a to v čistě bílém provedení, jenž prosvětlí celý pokoj a opticky zvětší prostory.

Vsaďte na kvalitu přírodního materiálu

Jednotlivé kusy Belluno Elegante jsou vyrobeny z kvalitního dřeva finské borovice. Masivní nábytek disponuje hlavně dlouhověkostí, zdravotní nezávadností a v neposlední řadě také lehkou a svěží estetickou podobou. Aby dřevo získalo ještě větší odolnost, je opatřeno lehce transparentním bílým nátěrem, který dá vyniknout sukům a textuře. Díky tomu se můžete kochat přírodním materiálem a originálním kusem dřevěného nábytku.

Nechte se oslovit stylovým designem

Skříně, komody a vitríny této řady jsou bohatě členěny na jednotlivé díly, jako police, zásuvky a skříňky. Dvířka jsou zdobena frézováním, a díky tomu získává celá řada nádech provensálského stylu. Významnou roli hrají také luxusní detaily. Úchytky jsou provedeny ve stříbrném a zlatém provedení a nesou lehkou známku záměrné patiny, která skvěle hraje s prosvítající strukturou dřeva.

Vybírejte z mnoha kusů nábytku a drobností

Sada Belluno Elegante vám pomůže vytvořit stylový, svěží a zářivý prostor. Díky úložnému prostoru skryjete předměty, které nechcete nechávat na očích a do polic a vitrín zároveň umístíte dekorace a své oblíbené kousky. Ať už potřebujete uložit sadu nádobí, knihy nebo jen vystavit rámečky s fotografiemi, tato kolekce vám nabídne spoustu možností.

Prostor můžete doplnit také o drobné kusy nábytku, jako je například zrcadlo řady Belluno Elegante, které ještě opticky zvětší váš prostor a zaplní holé stěny, stejně jako police této řady.

Knihovna Belluno Elegante, dekor bílá-zlatý dub

Knihovna Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub, masiv, borovice

Máte doma spoustu krásných knížek, které se zbytečně schovávají v krabicích? Ukažte je. Díky tomu si na ně častěji vzpomenete a snáze si je taky kdykoliv z knihovny vytáhnete a znovu přečtete. I v dnešní moderní době si skutečné knihy uchovaly své kouzlo.

Pro knihy i pro dekorace

Bílá knihovna z masivní borovice se stane důstojným místem k vystavení všech těch úžasných knih, které máte doma. Nebo těch, které v budoucnu dostanete od svých přátel k různým výročím. Není však jen skvělým místem pro knihy. Na policích se budou vyjímat také dekorace, květiny a suvenýry z cest. Nebo třeba rodinné fotografie?

Knihovna jako módní doplněk

Není to jen kus nábytku, ale především otevřený prostor pro vaše věci. Jen vy se rozhodnete, do jakého stylu svou novou knihovnu vyladíte. Provensálský styl ocení jemné a decentní tóny šedé, světle fialové nebo sladce béžové. Barevně sladěné košíky vedle knížek poskládaných horizontálně i vertikálně jsou výborným řešením pro uložení různých drobností. A v další řadě například bílý zinkový květináč s voňavými snítkami levandule. Cítíte tu vůni?

Nepodceňujte kvalitu

Vyrobit líbivý nábytek není složité. O kvalitě ovšem rozhodují především použité materiály a technologie zpracování. Dřevo z pravé finské borovice je pevné a vydrží dlouhé roky. Přírodní materiál je ekologicky udržitelný a krásný. Pod nátěrem ekologické bílé barvy prosvítají jeho husté letokruhy, které vypovídají o výjimečné pevnosti použitého masivu. Už nemusíte volit mezi designem a kvalitním zpracováním.

 

 
Obývací stěna Belluno Elegante bílá, masiv, borovice

Obývací stěna Belluno Elegante bílá, masiv, borovice

Obývací místnost bývá často středobodem rodinných a přátelských setkání. Obvykle v ní trávíme také nejvíce bdělého času, který trávíme doma.

Bílý nábytek pro odpočinek a relaxaci

Pracovna je určena k práci, ložnice by měla sloužit primárně ke spánku. A obývací pokoj slouží k obývání, jak už jeho samotný název vypovídá. Prostě v něm většinu času jen tak jsme. Sami, nebo s rodinou a přáteli. V obývacím pokoji většinou opravdu jen relaxujeme nebo konverzujeme s ostatními členy rodiny. Nábytek by tomu měl být uzpůsoben. 

Vitríny a police se skvěle hodí k vystavení krásných věcí. Pohled na ně v nás vzbuzuje krásné emoce i hlubší pocity. Komoda poskytuje dostatek úložných prostor. Televizní stolek je vysoce funkčním kusem nábytku, který na svých bedrech každý den nese tíhu vašeho přístroje. A vy se potom už jen posadíte do křesla a spokojeně usrkáváte výtečný čaj nebo lahodnou kávu.

Na materiálu záleží

Náhražky dřeva možná vypadají hezky, nikdy však nedosáhnou takových vlastností, jaké má přírodní dřevo. Finská borovice, ze které je celá sestava vyrobena, pochází z čistého prostředí. Dřevo je část přírody, kterou si spolu s nábytkem přinesete domů. Okamžitě to poznáte. Váš domov se provoní příjemným dřevitým aroma. Neexistuje snad člověk, který by tu vůni neměl rád.

Pracovna Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

Pracovna Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

Co potřebuje každý z vás k nerušené práci v pracovně? V prvé řadě klid. Ten vám ovšem samotný nábytek nezaručí. Pomůže vám však s tím ostatním. 

Ideální sestava

Psací stůlknihovna a prostorná komoda. To by mohlo stačit, co říkáte? Kancelářská práce vyžaduje nejčastěji pobyt u psacího stolu. V dnešní době je většinou součástí pracovního inventáře také počítač nebo notebook, který na psací stůl umístíte. Knihovna pojme všechny pořadače a složky s dokumenty. A také knihy a další nezbytnosti. Komoda potom vše ostatní, co má zůstat očím skryto. 

Pro studenty i do kanceláře

Studium si často s prací nezadá a stojí člověka mnohdy stejné, ne-li větší úsilí. K dovybavení studentského pokoje vám vlastně potom bude stačit už jen postel. Set najde své uplatnění nejen doma, ale také ve skutečné kanceláři. Všude tam, kde se chcete nebo potřebujete vyhnout navození dojmu sterilního a neosobního stylu. Nábytek ve stylu Provance vaše klienty naladí tak, jak potřebujete. Pokud vaše zaměstnání koresponduje s osobním přístupem a navozením pocitu důvěrnosti, sáhněte s klidem po nábytku ze série Belluno Elegante. 

Home office v hlavní roli

Práce z domu je stále více v kurzu. Také proto, že domácí prostředí je příjemnější a zvyšuje efektivitu vykonané práce. My to plně chápeme. V pracovně zařízené v romantickém provensálském stylu se i ty faktury prostě píšou hned s větší radostí.

Ložnice Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

Ložnice Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice

Proč přemýšlet o tom, které kusy nábytku se k sobě hodí, když přímo výrobce navrhl kompletní ložnici ve stylu Provance. Vše spolu krásně ladí, souhra je dokonalá. 

Jako v bavlnce

Tak se vám bude spát ve vaší nové ložnici. Pokud si pořídíte třeba povlečení z příjemného bavlněného saténu, vyspíte se tak i doslova. Ráno se na sebe krásně usmějete do zrcadla, které je umístěné přímo ve skříni, takže nemusíte řešit žádné další vhodné umístění. A co je ještě lepší, nemusíte řešit ani vrtání do zdi. Vytáhnete ze své nové skříně voňavé čisté prádlo. Chvíli se zdržíte u komody výběrem ladících ponožek. Zvednete telefon z nočního stolku a jdete si vypít svou ranní kávu do kuchyně. Jak krásné probuzení do nového dne.

Zdravý spánek ve zdravém prostředí

Zvykli jsme si řešit globální otázky znečištění prostředí. Ale co naše vlastní prostředí? Mikroklima našich domovů? Ložnice je celá vyrobena z masivu finské borovice. Tedy z čistě přírodního materiálu. Opravdové dřevo krásně provoní byt a je zdravotně zcela nezávadné. Aby byly jeho vlastnosti co nejvíce zachovány, byla k nátěru použita prodyšná, ekologická bílá barva.