Knihovna Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová

Kód: ASPL2050BS
Neohodnoceno
10 490 Kč
Skladem (> 5 ks)

Knihovna je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Toskania - bílá-medová
Kód zboží: ASPL2050BS
Výška: 194 cm
Šířka: 96 cm
Hloubka: 37 cm
Barva: Bílá - RAL 9003 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Počet polic: 5 polic

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoká dřevěná knihovna v oblíbeném provensálském stylu potěší každou něžnou duši. Je krásná na pohled, zároveň vyniká svou kvalitou. Pevné desky z odolné finské borovice byly natřeny ekologickou bílou barvou, pod kterou lehce prosvítá jejich nádherná struktura. Každý kousek nábytku je tak naprostým unikátem. 

Elegantní dřevěná knihovna s efektním frézováním 

Knihovna je řešena velmi chytře. Podívejte se na detail její horní desky. Po obvodu je krásně vyfrézovaná. Díky sklonu řezu se však nemusíte obávat usazování prachu na nevhodných místech. Je vidět, že designéři návrh promýšleli do posledního detailu. 

Horní deska knihovny je namořena ekologickým lakem v oku lahodícím medovém odstínu. Medová barva příjemně ladí s teplým odstínem bílé, kterým jsou natřeny ostatní části dřevěné knihovny. Inspirace francouzským venkovem je v tomto případě zcela jasná.

Dřevěná knihovna nejen pro knihy

Knihovna měří téměř 2 metry na výšku a 96 centimetrů na šířku. Nabízí 5 řad k uložení knih. To je opravdu spousta místa. Možná ani tolik knížek doma nemáte. Přece jen se spousta titulů už přestěhovala do elektronických čteček. Knihovny si však ponechaly své kouzlo. Vystavte si třeba jen pár svých nejoblíbenějších kousků a prázdný prostor doplňte oblíbenými dekoracemi nebo květináčky s živými rostlinkami.  

toskania bila 

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: