Knihovna Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová

Kód: ASPL2050BS
ZDARMAZDARMA
Knihovna Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová
10 980 Kč
Skladem

Knihovna Toskania, masiv, borovice, dekor bílá-medová je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Vysoká dřevěná knihovna v oblíbeném provensálském stylu potěší každou něžnou duši. Je krásná na pohled, zároveň vyniká svou kvalitou. Pevné desky z odolné finské borovice byly natřeny ekologickou bílou barvou, pod kterou lehce prosvítá jejich nádherná struktura. Každý kousek nábytku je tak naprostým unikátem. 

Elegantní dřevěná knihovna s efektním frézováním 

Knihovna je řešena velmi chytře. Podívejte se na detail její horní desky. Po obvodu je krásně vyfrézovaná. Díky sklonu řezu se však nemusíte obávat usazování prachu na nevhodných místech. Je vidět, že designéři návrh promýšleli do posledního detailu. 

Horní deska knihovny je namořena ekologickým lakem v oku lahodícím medovém odstínu. Medová barva příjemně ladí s teplým odstínem bílé, kterým jsou natřeny ostatní části dřevěné knihovny. Inspirace francouzským venkovem je v tomto případě zcela jasná.

Dřevěná knihovna nejen pro knihy

Knihovna měří téměř 2 metry na výšku a 96 centimetrů na šířku. Nabízí 5 řad k uložení knih. To je opravdu spousta místa. Možná ani tolik knížek doma nemáte. Přece jen se spousta titulů už přestěhovala do elektronických čteček. Knihovny si však ponechaly své kouzlo. Vystavte si třeba jen pár svých nejoblíbenějších kousků a prázdný prostor doplňte oblíbenými dekoracemi nebo květináčky s živými rostlinkami. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Šířka: 96 cm
Výška: 194 cm
Hloubka: 37 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Kód zboží: ASPL2050BS
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Počet polic: 5 polic
Povrch: Matný
Série: Toskania - bílá-medová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: