Čtyřdveřová komoda Belluno Elegante, dřevěná, bílá, masiv, borovice

Kód: ASPL003B
6 hodnocení
14 490 Kč
Skladem (> 5 ks)

Komoda je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Belluno Elegante - bílá
Kód zboží: ASPL003B
Výška: 85 cm
Šířka: 167 cm
Hloubka: 45 cm
Barva: Bílá - RAL 9010 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Úchytky: Staré stříbro (kovové)
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky


Detailní informace

Detailní popis produktu

Široká bílá komoda s vitrínou, skříňkami a zásuvkami je dalším kusem nábytku, který se nabízí pro univerzální využití. Dokážete si ji představit v kuchyni? V obývacím pokoji? My také. Bude se vyjímat jako zajímavý solitér nebo jako součást celé série.

V hlavní roli: prostor

Pět oddílů, čtyři dveře a dvě tiché zásuvky. To je naše komoda v číslech. Nechybí ani dvoukřídlá prosklená část. Vitrínu využijete k vystavení věcí, které chcete mít stále na očích a zároveň je toužíte chránit před prachem, rozbitím nebo poškozením. Už víte, co si vystavíte? Budou to oblíbené romány, rodinné fotografie, ta hezká krabička, do které ukládáte důležité dokumenty? Je to zcela na vás. Komoda kromě vitríny nabízí i dvě úložné skříňky a dvě nehlučné zásuvky. Ty jsou vybaveny tichými kolejničkami značky Hettich. Ve skříňkách a zásuvkách budou vaše věci ochráněny nejen před prachem, ale také před zraky okolí.

Do obývacího pokoje nebo do kuchyně

Všude tam se komoda skvěle hodí. I díky prosklené části. My lidé si rádi připomínáme hezké chvíle, které máme spojeny s určitými věcmi. Pohled na předmět, ke kterému se vážou naše krásné vzpomínky, v nás opět vyvolá podobné emoce.

Rozsáhlá horní deska s rozměry 167 cm na 45 cm vybízí k umístění dekorací a rostlin. A na stěně nad komodou se zase bude skvěle vyjímat obraz nebo horizontálně pověšené zrcadlo.

Belluno panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Záruka: 2 roky
Série: Belluno Elegante - bílá
Styl: Provence, Venkovský
Barva: Bílá
Výška: 85 cm
Šířka: 167 cm
Délka: 167 cm
Hloubka: 45 cm
Povrch: Matný
Materiál: Dřevo, Borovice
Počet dveří: 4 dveře
Počet šuplíků: 2 šuplíky
Počet polic: 3 police
Typ podstavce: Na podstavci
Typ zavírání: Se šuplíky, S dvířky
Velikost: Nízká, Široká, Velká

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: