Dřevěná komoda Belluno Elegante, 4 dveřová, dekor bílá | ořech, masiv, borovice

Kód: 1586/BEZ
5 hodnocení
11 890 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2020

Komoda je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL003B/O
Výška: 85 cm
Šířka: 167 cm
Hloubka: 45 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná komoda Belluno Elegante, 4 dveřová, dekor bílá | ořech, masiv, borovice

167 centimetrů délky. To už je pořádný úložný prostor. Zabalený do estetického Provance balíčku. Pravý borovicový masiv, sklo a kovové úchytky. Klasický styl podpořený klasickými materiály a estetickým zpracováním. Vitrína nebo komoda? Prostě designově krásný kousek, který vám bude výborně sloužit celé roky.

Komoda s prosklenými dvířky

Střední část je prosklená. To z komody dělá nejen funkční, ale také výstavní kousek nábytku. Slovní hříčku jsme použili záměrně. Oba významy na komodu sedí. Umožní vám vystavit zajímavé dekorace a cennosti. Zároveň je však i ona sama krásným dekorativním prvkem interiéru. Bílá barva dominuje. Výborně ji doplňuje tmavší ořechová, která byla použita k nátěru horní frézované desky. Hezká a decentní kombinace, která dodává komodě jakoby trochu více na vážnosti. Předpokládáme, že tato barevná kombinace bude vyhovovat i pánům.

Dokonalá symetrie

Očím prý ladí. A nám nezbývá, než dát tomuto rčení za pravdu. Komoda působí velmi vyváženě a příjemně. Možná i díky tomu, že byla dodržena perfektní vyváženost. Ale nebojte. Vrchní dekorace zůstávají zcela ve vaší režii. Nebudete potřebovat pravítko s ryskou. Výsledek bude i tak jistě dokonalý. Symetrii naopak sluší, když je rozbita uměním. Proto budou vaší komodě slušet květiny a různorodé dekorace. Dokonalost se přece ukrývá v každém detailu. A kontrasty přitahují pozornost.

Belluno ořech panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Záruka: 2 roky
Barva: bílá/ořech
Dvířka: prosklená
Hloubka: 45 cm
Materiál: dřevo, masiv, finská borovice
Počet polic: 1 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: matný
Série: Belluno Elegante
Šířka: 167 cm
Výška: 85 cm
Zásuvky: se zásuvkami
Kód zboží: ASPL003B/O
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Záruka: 2 roky
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Barva horní desky: Ořech ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Rozměry zásuvek ( 1 ): 33,5 x 33,5 cm, h: 9 cm