Prádelník Belluno Elegante 2.1, dekor bílá-ořech, masiv, borovice

Kód: 1826/BEZ
1 hodnocení
11 890 Kč
Skladem (> 5 ks)

Prádelník je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodáváma v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Série: Belluno Elegante - bílá-ořech
Kód zboží: ASPL033B/0
Výška: 146 cm
Šířka: 108 cm
Hloubka: 43 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prádelník Belluno Elegante je vyrobena ze dřeva finské borovice. Jeho základními znaky jsou dlouhá životnost a krása. Dřevo je natřené ekologickou barvou v teplém odstínu bílé barvy. Díky použití této barvy může dřevo dýchat a dochází k přirozenému procesu stárnutí. Prádelník  nabízí velký úložný prostor a další prostor ve dvou zásuvkách zasazených na pojezdech s tlumičem zn. HETTICH, díky čemuž se vysouvají a také zasouvají tiše a plynule. Kolejničky HETTICH - známé také pod názvem "systém tichého zavírání" - charakterizuje dlouhá životnost. Prádelník je ozdoben efektním frézováním, charakteristickými pro celou kolekci nábytku Belluno Elegante.

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prádelníky
Záruka: 2 roky
Série: Belluno Elegante - bílá / ořech
Kód zboží: ASPL033B/O
Výška: 146 cm
Šířka: 108 cm
Hloubka: 43 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Počet polic: 2 police
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
? Barva: Bílá
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%