Dřevěný konferenční stolek Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub, masiv, borovice

Kód: 1601/BEZ
5 hodnocení
6 990 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
7.4.2020

Konferenční stolek je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let. 

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL006B/D
Výška: 48 cm
Šířka: 122 cm
Hloubka: 71 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný konferenční stolek Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub, masiv, borovice

Sice není jídelním stolem, často ale musí unést i větší zátěž. Bílý konferenční stolek s vrchní deskou  v dekoru zlatého dubu není jen krásným doplňkem, ale také funkčním kusem nábytku. Můžete si u něj vypít šálek kávy, můžete na něj položit malé občerstvení, krásně se na něm bude vyjímat váza s čerstvě nařezanými květy. 

Zásuvka na nezbytnosti

Jsou věci, které chceme mít vždy při ruce. Ne je hledat v hlubokých skříních. A zároveň je nechceme mít ani vystaveny na povrchu. Jsou to prostě takové ty malé drobnosti, které musí být rychle sklizeny, ale také rychle vytaženy v případě potřeby.

Pro takové věci se výborně hodí zásuvky. Náš konferenční stolek má jednu širokou zásuvku, do které se bezpečně schovají všechny vaše poklady. A také všechno ostatní. Třeba kniha pro chvíle pohody nebo to krásné, ručně malované prostírání, které vytahujete jen při opravdu vzácných příležitostech. 

Nostalgický vzhled v moderním kabátku

Tiché a plynulé. Takové je otevírání a zavírání zásuvky díky značkovému pojezdovému systému. Značka Hettich je zárukou kvality a dlouhé životnosti. Možná vám konferenční stolek svým vzhledem nostalgicky připomíná staré dobré časy, ale v případě použitých technologií žádnou historii nečekejte. I barva se drží nejnovějších trendů. V módě je udržitelnost a ekologie. Stolek je proto natřen ekologickou barvou na vodní bázi.

DUB-BELLUNO PANORAMA

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Barva: bílá/zlatý dub
Hloubka: 71 cm
Materiál: dřevo, masiv, finská borovice
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: matný
Série: Belluno Elegante
Šířka: 122 cm
Úchytky: Staré zlato ( kovové )
Výška: 48 cm
Zásuvky: se zásuvkami
Záruka: 2 roky
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Síla vrchní desky: 2,4 cm
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Barva horní desky: Zlatý dub ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Kód zboží: ASPL006B/D
Hmotnost: 25 kg