Dřevěný TV stolek Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub, masiv, borovice

Kód: ASPL009B/D
11 250 Kč
Skladem

Dřevěný TV stolek Belluno Elegante v kombinaci bílého a zlatého dubu, vyrobený z masivní borovice, je ideální pro stylové a funkční vystavení vaší televize.

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Pevný, stabilní a spolehlivý. Řeč je o televizním stolku s vrchní deskou v dekoru zlatého dubu ze série Belluno Elegante. Předchozí věta možná působí trochu kostrbatě. Proto se na něj raději podívejte. Také proto, že slovní popis zdaleka nedokáže vystihnout jeho jednoduchou eleganci. Je krásný, že?

Opora pro vaši televizi

Krása je pouze jednou z požadovaných vlastností nábytku. Tou druhou, neméně důležitou, je jeho bezchybná funkčnost. V tomto případě bylo při navrhování nutno zohlednit fakt, že TV stolek je vystaven neustálé zátěži. Když má být zároveň zachován i romantický venkovský styl, může se navrhování takového kusu nábytku stát designérským oříškem. Tentokrát se designérům zadařilo na výbornou. TV stolek je bytelný a přitom si zachoval romantický ráz. Vrchní deska je velmi silná a efektně frézovaná. Konkrétně u tohoto stolku navíc v dekoru zlatého dubu, který perfektně ladí s ostatními kousky ze série.

Dostatek místa pro vaše drobnosti

O výsledných dojmech často rozhodují detaily. Součástí stolku jsou dvě neslyšné zásuvky. Proč neslyšné? Stejně, jako celý stolek, jsou vyrobeny z borovicového masivu a také jsou vybaveny tichými pojezdy s tlumičem. Pokud zásuvky otevřete během toho, co ostatní sledují napínavý program v televizi, zaručujeme vám, že zvuk pořadu nenarušíte. To, jak nenarušit svou přítomností obraz, už necháme na vaší vynalézavosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televizní stolky
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Šířka: 111 cm
Výška: 53 cm
Hloubka: 53 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Kód zboží: ASPL009B/D
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Barva horní desky: Zlatý dub (mírně prosvítá struktura dřeva)
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá/zlatý dub
úchytky: Staré zlato (kovové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: