Dřevěná vitrína Belluno Elegante, úzká, dekor bílá | zlatý dub, masiv, borovice - LEVÁ

Kód: 1163/BEZ
10 hodnocení
9 290 Kč
Skladem

Vitrína je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL014B/DL
Výška: 190 cm
Hloubka: 45 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná jste hledali kus nábytku, který vám umožní vystavit hezké věci, uskladnit nezbytnosti a schovat pár drobností tak, abyste je měli stále při ruce. A v takovém případě jste možná právě teď našli to, co hledáte. 

Schovat nebo vystavit?

Dilema z předchozí věty zná asi každý. Kolikrát jste už byli postaveni před rozhodnutí, jestli dovolíte prachu, aby sedal na tu krásně zdobenou svíčku, kterou jste dostali k narozeninám? Nebo jestli ji v čase, kdy ji nepoužíváte, nemáte raději schovat do skříně. Vitrína toto dilema řeší a nenechá vás váhat. Svíčku schováte za sklo, a tak se můžete těšit pohledem na ni i ve chvíli, kdy není zapálená. Prachu navzdory. Nemusí to být jen svíčka, takových drobností máte určitě spoustu.

V kterémkoliv pokoji

Bílá vitrína s vrchní deskou v dekoru zlatého dubu je dalším univerzálním kusem nábytku. Kuchyň, obývací pokoj, ložnice nebo třeba i vstupní prostory. Tam všude se bude krásně vyjímat. V kuchyni může vitrína dokonce nahradit příborník. Hlavně v menších bytech, kde je třeba šetřit místem a kde jeden šuplík stačí.

Není však šuplík jako šuplík. Ty u nábytku série Belluno Elegante jsou opatřeny velmi kvalitními pojezdy. Kolejnicový zásuvkový systém značky Hettich bývá nazýván systémem tichého zavírání.  

Doma máte určitě věci, na které se jen díváte. U těch tolik nezáleží na tom, jestli je jejich provoz tichý nebo jestli přečkají roky každodenního používání. Nábytek mezi tyto věci rozhodně nepatří. Proto by měla být jeho kvalita důležitým kritériem při výběru. 

DUB-BELLUNO PANORAMA

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitríny
Záruka: 2 roky
Kód zboží: ASPL014B/DL
Záruka: 2 roky
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Barva horní desky: Zlatý dub (mírně prosvítá struktura dřeva)
Barva: Bílá - RAL 9010 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Hloubka: 45 cm
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá/zlatý dub
Šířka: 60 cm
Úchytky: Staré zlato (kovové)
Výška: 190 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: