Dřevěná vitrína Belluno Elegante, úzká, dekor bílá | zlatý dub, masiv, borovice - LEVÁ

Kód: ASPL014B/DL
12 900 Kč
Skladem

Dřevěná vitrína Belluno Elegante, úzká, dekor bílá | zlatý dub, masiv, borovice - LEVÁ je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Možná jste hledali kus nábytku, který vám umožní vystavit hezké věci, uskladnit nezbytnosti a schovat pár drobností tak, abyste je měli stále při ruce. A v takovém případě jste možná právě teď našli to, co hledáte.

Schovat nebo vystavit?

Dilema z předchozí věty zná asi každý. Kolikrát jste už byli postaveni před rozhodnutí, jestli dovolíte prachu, aby sedal na tu krásně zdobenou svíčku, kterou jste dostali k narozeninám? Nebo jestli ji v čase, kdy ji nepoužíváte, nemáte raději schovat do skříně. Vitrína toto dilema řeší a nenechá vás váhat. Svíčku schováte za sklo, a tak se můžete těšit pohledem na ni i ve chvíli, kdy není zapálená. Prachu navzdory. Nemusí to být jen svíčka, takových drobností máte určitě spoustu.

V kterémkoliv pokoji

Bílá vitrína s vrchní deskou v dekoru zlatého dubu je dalším univerzálním kusem nábytku. Kuchyň, obývací pokoj, ložnice nebo třeba i vstupní prostory. Tam všude se bude krásně vyjímat. V kuchyni může vitrína dokonce nahradit příborník. Hlavně v menších bytech, kde je třeba šetřit místem a kde jeden šuplík stačí.

Není však šuplík jako šuplík. Ty u nábytku série Belluno Elegante jsou opatřeny velmi kvalitními pojezdy. Kolejnicový zásuvkový systém značky Hettich bývá nazýván systémem tichého zavírání.

Doma máte určitě věci, na které se jen díváte. U těch tolik nezáleží na tom, jestli je jejich provoz tichý nebo jestli přečkají roky každodenního používání. Nábytek mezi tyto věci rozhodně nepatří. Proto by měla být jeho kvalita důležitým kritériem při výběru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitríny
Záruka: 2 roky
Série: Belluno Elegante - bílá/zlatý dub
Styl: Provence
Barva: Bílá
Dekor: Zlatý dub
Materiál: Masiv
Typ zavírání: Se šuplíky, S dvířky
Velikost: Vysoká
Šířka: 60 cm
Výška: 190 cm
Hloubka: 45 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Kód zboží: ASPL014B/DL
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Počet polic: 3 police
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Barva horní desky: Zlatý dub (mírně prosvítá struktura dřeva)
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: Matný
Úchytky: Staré zlato (kovové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: