Belluno Elegante - bílá

Nejprodávanější

45 položek celkem
Židle Belluno Elegante 01, buk, masiv
2 190 Kč
Kód: DRMKT01-M
Židle Belluno Elegante 10, buk, masiv
2 190 Kč
Kód: DRMKT10-M
Židle Belluno Elegante 22, buk, masiv
2 190 Kč
Kód: DRMKT22-M
Židle Belluno Elegante 31, buk, masiv
2 190 Kč
Kód: DRMKT31-M
Zrcadlo Belluno Elagante, bílé, masiv, borovice, 130 x 47cm Kód: ASPL027B
Noční stolek Belluno Ellegante, bílý, masiv, borovice Kód: 1634/BEZ
Toaletní stolek Belluno Eleganta Kód: 1832/BEZ
Komoda Belluno Elegante 2.0, bílá, masiv, borovice Kód: 1301/BEZ
Knihovna Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice Kód: 1628/BEZ
TV stolek Belluno Elegante, bílá, masiv, borovice Kód: 1649/BEZ
Jídelní stůl Belluno Elegante, bílý, masiv, borovice Kód: 1442/BEZ
Psací stůl Belluno Elegante, bílý, masiv, borovice Kód: 1439/BEZ
Vitrína Belluno Ellegante 1d /3s, bílá, masiv, borovice Kód: 1652/BEZ
0019027 bielizniarka belluno elegante biala Kód: 1820/BEZ
Belluno Elegante 2d, dřevěná vitrína z masivu, bílá Kód: 1640/BEZ
Příborník Belluno Elegante, bílý, masiv, borovice Kód: 1331/BEZ

Belluno panorama

Provensálský nábytek v odstínu teplé bílé

Belluno Elegante je přední kolekce, která se těší neustále narůstající oblibě u zákazníků. Svědčí o tom stále rostoucí počet spokojených zákazníků, kteří se rádi, vracejí k nákupu dalšího nábytku. Tato kolekce je dokonce ukázkovým příkladem nábytku v provensálském stylu. To dokazuje jemné frézování, které dodává nábytku lehkost. Díky své vznešené povaze je kolekce Belluno Elegante také ideální pro minimalistické interiéry. Nábytek z kvalitní finské borovice je k dispozici ve třech dekorech, čistě bílá, bílá-zlatý dub a bílá-ořech. V každém z nich je dominantní barva teplá bílá. Získáme ji zakrytím dřeva vodním nátěrem s 85% pokrytím. Výsledkem je, že na povrchu nábytku uvidíte mírně prosvítající strukturu dřeva a suky.

Bílý nábytek do ložnice nebo obývacího pokoje

Nábytek z kolekce Belluno Elegante v bílé variantě je nalakován jednou barvou. Teplý krémový odstín dodává nábytku útulnost interiéru a opticky ho rozšiřuje. Prvkem, který zdůrazňuje provensálský charakter nábytku, jsou kulaté úchytky v barvěstarého stříbra nebo starého zlata. Podstavce šatních skříní a komod jsou zdobeny hladkými liniemi a konferenční stolky jsou lehce vyřezávané, což jim dává lehkost. Je však třeba zdůraznit, že nábytek neztrácí stabilitu. V zásuvkách psacích stolů, prádelníků, komod, vitrín a šatních skříní jsme použili pojezdy s tichým zavíracím systémem. Toto průlomové řešení zabraňuje úderům, chrání nábytek před poškozením a poskytuje mimořádné pohodlí.

Stylový interiér ze dřeva

Kolekce Belluno Elegante to je bohatý výběr prádelníků, šatních skříní, stejně jako postelí v různých velikostech, s nimiž můžete uspořádat útulnou, přesto velmi elegantní ložnici. Komody a vitríny poskytují elegantní výstavní prostor pro váš obývací pokoj, konferenční stolky zase poskytují pohodlné místo pro trávení času s blízkými. Součástí nabídky jsou také jídelní stoly a bílé bukové židle, pomocí kterých si můžete uspořádat vkusnou a praktickou jídelnu. Je to také skvělá volba, pokud máte zájem o sadu nábytku do haly. Bílý věšák se zrcadlem a malou skříňkou na boty vizuálně zvětšuje a rozjasňuje chodbu.