Jídelní stůl Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub, masiv, borovice

Kód: ASPL022B/D
14 430 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.6.2024

Jídelní stůl Belluno Elegante, dekor bílá | zlatý dub. Stůl je možno rozložit rozsunutím pracovní desky a přidáním do vnitřního prostoru stolu další desky, která rozšiřují využitelný prostor ze 150 cm na téměř 200 cm.

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Malý nebo velký? A proč to vlastně řešit předem. Rozhodnete se kdykoliv podle momentální potřeby a nálady. Náš stůl vám to umožní. Možnost svobodné volby je přece základním právem každého člověka. Tak proč tento princip nevyužít u tak důležitého kusu nábytku, kterým jídelní stůl bezesporu je.

Stůl pro všechny příležitosti

Nezáleží na tom, jestli máte malou nebo větší rodinu. Stůl se přizpůsobí každé situaci. Ve své kompaktnější podobě měří 150 cm na délku. Už to je dostatečná délka pro vychutnání společné rodinné večeře bez nutnosti vybojovat si lokty svůj osobní prostor. Pokud jste tyto každodenní boje doteď zažívali, už opravdu nemusíte. Náš stůl z borovicového masivu je totiž rozkládací. Po rozložení dosahuje úctyhodné délky 190 cm. A to už je dostatečně prostorná plocha i pro velkou rodinu nebo pro velkolepou oslavu.

Máte obavy z rozkládání? Nemusíte je mít. Manipulaci s rozkládacím mechanismem zvládnete i sami. Nepotřebujete ani pomoc druhého člověka. Díky vysoké kvalitě materiálu stůl rozkládáním netrpí.

V hlavní roli zdraví

Na zdravé prostředí je nutno myslet v každém případě. A v kuchyni možná ještě o něco více, než v jiných částech domu nebo bytu. Jídelní stůl z pravého borovicového masivu je natřen bílou barvou. Vrchní deska stolu je namořena v dekoru zlatého dubu. Všechny použité materiály jsou vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Délka: 150 - 190 cm
Šířka: 93 cm
Výška: 75 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Kód zboží: ASPL022B/D
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Síla vrchní desky: 2,4 cm
Barva horní desky: Zlatý dub (mírně prosvítá struktura dřeva)
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá/zlatý dub

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: