Jídelní stůl Belluno Elegante, bílý, masiv, borovice

Kód: ASPL022B
14 430 Kč
Skladem (>5 ks)

Jídelní stůl Belluno Elegante, bílý - Stůl je možno rozložit rozsunutím pracovní desky a přidáním do vnitřního prostoru stolu další desky, která rozšiřují využitelný prostor ze 150 cm na téměř 200 cm.

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Malý nebo velký? Možná se i vy trápíte otázkou, jak dlouhý stůl vlastně potřebujete. Třeba jste právě v situaci, kdy vám stačí standardně dlouhý jídelní stůl, ale zároveň přemýšlíte, jestli se to časem nezmění. Máme pro vás řešení.

Rozkládácí stůl pro všechny případy

Stůl se během chvilky prodlouží se svých 150 cm až na úctyhodných 190 cm. Manipulace je velice jednoduchá, stůl zvládnete rozložit během chvilky i bez pomoci někoho dalšího. Takový nábytek si totiž obvykle nekupujete na chvíli. A potřeby rodiny se v průběhu let mohou měnit. Někdy se mění dokonce i v průběhu jednoho roku. Oslavy narozenin a svátků. Štědrovečerní večeře nebo posezení s více přáteli najednou. Vždy se hodí mít v záloze pár centimetrů servírovací plochy navíc.

Zdravé prostředí u stolování

Stůl se často přímo dotýká potravin, které jíte. Měl by proto splňovat přísné parametry nezávadnosti. Náš bílý jídelní stůl je vyroben z masivu finské borovice. Tedy z opravdového přírodního dřeva. Natřen je zdravotně nezávadnou, ekologickou barvou. Zajistí vám tak vhodné podmínky ke zdravému stolování. Můžete potom své rodině servírovat voňavé dobroty s čistým svědomím a vědomím toho, že jste pro ni zajistili to nejlepší.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Délka: 150 - 190 cm
Šířka: 93 cm
Výška: 75 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Kód zboží: ASPL022B
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Síla vrchní desky: 2,4 cm
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: