TV stolek Belluno Elegante - malý, bílá, masiv, borovice

Kód: ASPL009B
11 250 Kč
Skladem

Malý TV stolek Belluno Elegante v bílé barvě z masivní borovice přináší jednoduchost a eleganci, ideální pro kompaktní prostory.

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Bílý televizní stolek nebo bílý stolek pod televizi. Nezáleží na tom, jak tento kousek nábytku nazvete. Jedno je však jisté. K tomu, aby správně plnil svou funkci, musí mít určité vlastnosti. Z estetického hlediska je stejně krásný, jako ostatní výrobky ze série Belluno Elegante. Styl provance se vyznačuje svou lehkostí a vzdušností. Zároveň však i určitou mírou zemitosti. Jen si představte život na francouzském venkově provoněném levandulí.

Oporou i ozdobou

Vraťme se z výletu na francouzský venkov zpět k uvažování o praktičnosti našeho nábytku. Bílý televizní stolek přesně splňuje to, co od televizního stolku očekáváte. Je dostatečně hluboký, abyste na něj mohli televizní obrazovku bezpečně postavit. A jeho šířka 111 cm dovoluje umístit velkou televizi. Potřebujete také dostatečnou stabilitu. TV stolek je vyroben z odolné finské borovice. A jeho stabilita je ještě podpořena středovou vertikální příčkou.

Nechybí ani úložné prostory. Můžete si vybrat, jestli své drahocenné věci uložíte do otevřených prostor, které vybízejí k zaplnění ozdobnými krabicemi nebo košíčky, nebo do dvou krásných frézovaných zásuvek. Jako u ostatních kusů ze série jsou i tyto zásuvky opatřeny velmi tichými kolejničkami značky Hettich. Nátěr ekologicky šetrnou, bílou barvou v příjemném odstínu je pověstnou třešničkou na dortu a při sledování televize bude oázou pro vaše oči.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televizní stolky
Záruka: 2 roky
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Šířka: 111 cm
Výška: 53 cm
Hloubka: 53 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Kód zboží: ASPL009B
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Rozměry zásuvek ( 1 ): 43,8 x 38,5 cm, h: 9 cm
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá
Úchytky: Staré stříbro (kovové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: