Psací stůl Belluno Elegante - malý, bílý, masiv, borovice

Kód: 1328/BEZ
2 hodnocení
8 090 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
9.4.2020

Psací stůl je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL031B
Výška: 77 cm
Šířka: 130 cm
Hloubka: 53 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psací stůl Belluno Elegante - malý, bílý, masiv, borovice

Praktický, elegantní, kvalitně zpracovaný. Každý kousek z kolekce Belluno Elegante je takový. Tentokrát je řeč o psacím stolu z masivu borovice. Když se má spojit praktičnost s provensálským stylem, vždy se to tak zcela nepovede. Bílý psací stůl je však důkazem, že je možné navrhnout a vyrobit minimalistickou a zároveň ozdobnou pracovní plochu. Výsledek je dokonalý.

Ozdobná pracovní plocha

Spolu s úložnými prostory tvoří dominantu psacího stolu z borovicového masivu. Skvěle ladí s ostatními výrobky ze série. Vrchní deska je robustní a dostatečně pevná. Navíc je krásně frézovaná, takže se vaše estetické cítění bude tetelit blahem. Nic nepřekáží a nic neschází. Perfektní kousek pro vaši nerušenou práci. 

Nezbytná praktičnost

Skutečný nábytek pro skutečný život nemůže být pouhou dekorací. Je třeba myslet v prvé řadě na funkčnost, odolnost a ergonomii. Psací stůl je vyladěn do puntíku. Knihy, notesy, dokumenty a ostatní nezbytnosti uložíte do skříňky s policí, kterou můžete instalovat do různých výšek a rozčlenit tak úložný prostor v souladu s momentálními potřebami. Vysouvací zásuvka, opatřená systémem tichého zavírání značky Hettich, je zase výborná pro uložení různých drobnosti, které potom máte vždy při ruce. Když všechny tyto drobnosti a nezbytnosti schováte do úložných prostor stolu, můžete se plně soustředit na nerušenou práci.

knihovna panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psací stoly
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Hloubka: 53 cm
Materiál: dřevo, masiv, finská borovice
Počet zásuvek: 1 zásuvka
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: matný
Série: Belluno Elegante
Šířka: 130 cm
Úchytky: Staré stříbro ( kovové )
Výška: 77 cm
Zásuvky: se zásuvkami
Kód zboží: ASPL031B
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%