Šatní skříň Belluno Elegante 4D, bílá, masiv, borovice

Kód: ASPL025B
42 270 Kč
Skladem

Šatní skříň Belluno Elegante 4D v bílém provedení je skvělým řešením pro organizaci oblečení s důrazem na styl a eleganci. Vyrobena z masivní borovice, skříň zaručuje vysokou odolnost a stálost. Čtyři dveře poskytují snadný přístup k rozsáhlému úložnému prostoru, včetně polic a šatní tyče. Tento kus nábytku představuje dokonalou kombinaci funkčnosti a moderního designu, který se hodí do jakékoliv ložnice.

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Ložnice koncipované do oblíbeného provensálského stylu bývají obvykle zařízeny větším počtem kusů nábytku. To však nevylučuje pořízení široké šatní skříně. Zvlášť tehdy, kdy se jedná o manželskou ložnici. Oba partneři tak mohou mít svůj vlastní nerušený prostor pro uložení oblečení.

Dostatek místa pro ni i pro něj

Bílá šatní skříň ze série Belluno Elegante nabízí dvě oddělené části pro uložení oblečení na police. Střední část s širokou policí a šatní tyčí je potom společná. Část s policemi je rozdělena vždy čtyřmi policemi na pět dílů. Jak prostor rozčleníte, je čistě na vás. Police jsou totiž výškově nastavitelné. Můžete si svobodně volit výšku každé přihrádky na oblečení. Je to ta životní situace, ve které se s partnerem nemusíte vůbec shodnout, a nikomu z vás to nevadí. Vaše část skříně, váš hrad. 

Pro ničím nerušená rána

Každá polovina skříně disponuje svou zásuvkou. I v situaci, kdy vstáváte dříve než partner, se nemusíte obávat toho, že byste jej vzbudili otevřením zásuvky. Jako ostatní kusy nábytku ze série Belluno Elegante je i tato šatní skříň vybavena systémem tichého zavírání.

Dvojité zrcadlo pro hezčí den

Proč pro hezčí den? No třeba proto, že se můžete každé ráno na svůj odraz hezky usmát. Nebo proto, že když se nikdo nedívá, můžete před ním vesele tančit. Nebo jen tak. Protože zrcadla přinášejí do interiéru světlo a lesk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šatní skříně
Záruka: 2 roky
Šířka: 203 cm
Výška: 190 cm
Hloubka: 65 cm
Série: Belluno Elegante - bílá
Styl: Venkovský
Barva: Bílá
Povrch: Matný
Materiál: Borovice
Počet dveří: 4 dveře
Typ podstavce: Na podstavci
Typ zavírání: Klasické
Velikost: Velká
Zrcadlo: Se zrcadlem
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Úchytky: Staré stříbro (kovové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
3x
3
4x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: