Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, bílý, masiv, borovice

Kód: 1319/BEZ
3 hodnocení
4 990 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
9.4.2020

Konferenční stolek je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL029B
Šířka: 70 cm
Délka: 70 cm
Výška: 48 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konferenční stolek Belluno Elegante, malý, bílý, masiv, borovice

Co si představíte, když uslyšíte slovní spojení “konferenční stolek”? Nejspíš se vám vybaví klidná konverzace v pohodlných křeslech. Na stolku voní káva nebo kvalitní čaj. Uprostřed hoří svíčka nebo tam stojí jemná dekorace. Bílý konferenční stolek bude vaším dlouholetým společníkem pro chvíle odpočinku. 

Robustní a přitom elegantní

Je to vskutku elegantní společník, na kterého se však můžete plně spolehnout. Stojí na čtyřech pevných nohách a k jeho stabilitě přispívá ještě přídavná deska. Jako ostatní nábytek ze série je vyroben z masivu kvalitní finské borovice natřené bílou ekologickou barvou. Bude vám poctivě sloužit opravdu dlouhé roky. Na to se můžete spolehnout.

Dokonalý čtverec

Symetrie je krásná. A pokud se promítne do bytového interiéru, je také praktická. Bílý konferenční stolek s rozměrem plochy 70 x 70 cm je rozměrově perfektní. Můžete ho umístit vodorovně s ostatním nábytkem nebo jej diagonálně natočit k dosažení moderního vzhledu. A když stolek doplníte například čtvercovým kobercem s vysokým chlupem, váš obývací pokoj získá opravdu luxusní vzhled.

Bílá barva je praktická

Někteří by snad mohli namítat, že pro stolek se hodí spíše jiné barvy. Bílá je ovšem praktická i pro použití na konferenčním stolku. Úklid se totiž provádí mnohem snadněji, když nečistoty a případné drobečky vidíte. Předejdete tak i případnému poškození stolku, když můžete každou nečistotu hned odstranit.

ks belluno

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Délka: 70 cm
Materiál: dřevo, masiv, finská borovice
Povrch: matný
Série: Belluno Elegante
Šířka: 70 cm
Výška: 48 cm
Kód zboží: ASPL029B
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%