Židle Belluno Elegante 01, buk, masiv

Kód: DRMKT01-M
2 680 Kč
Skladem (>5 ks)

Výběr čalounění a dostupnost židlí, prosím domluvte s našim pracovníkem na tel: 773 986 400, nebo e-mailem: obchod@bilynabytek.cz

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Je to ten nejzákladnější kousek nábytku. Obyčejná židle. Opravdu je obyčejná? Odehrávají se kolem ní ty nejdůležitější události. Rodinné snídaně, obědy i večeře nebo posezení s přáteli.

Buková židle vydrží dlouhé roky

Židle ze série Belluno Elegante je vyrobena z bukového masivu. Bukové dřevo je velmi pevné a zaručuje nábytku dlouhou trvanlivost. Zajistí také pevnější spoje. Vaše rodinná setkání u plného stolu tak budou doprovázena jen příjemnou konverzací nebo štěbetáním dětí. Na vrzající nábytek můžete s klidem zapomenout.

Čalouněná nebo hladká

Vyznáváte jednoduchou klasiku s velmi jednoduchou údržbou? Potom zvolte jednoduchou sedací plochu s deskou v bílé barvě nebo v dekoru dřeva ladícího s ostatním vybavením. Jste-li naopak vyznavači pohodlného posezení, bude pro vás ideální čalouněná varianta. Čalouněný sedák a pevná opora v podobě dostatečně vysoké opěrky. To je kombinace, za kterou vám vaše tělo poděkuje.

Ekologicky i zdravotně nezávadná

Bukové dřevo je krásné i samo o sobě. Ale s tím správným nátěrem jeho krása ještě více vynikne. Všechny kusy nábytku ze série Belluno Elegante jsou natřeny bílou ekologickou barvou, která dává vyniknout přirozené kresbě dřeva a podtrhuje tak jeho krásu. Zdravotní nezávadnost je samozřejmostí. Dřevo je přírodní čistý materiál. A nátěr vodou ředitelnou barvou je naprosto zdravotně nezávadný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle
Záruka: 2 roky
Délka sedáku: 40 cm
Šířka sedáku: 43 cm
Výška: 94 cm
Výška operadla: 49 cm
Výška posedu: 45 cm
Barva: Bílá - RAL 9010 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Kód zboží: DRMKT01-M
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: