Židle Belluno Elegante 01, buk, masiv

Kód: DRMKT01-M
1 hodnocení
2 190 Kč
Skladem (> 5 ks)

Výběr čalounění a dostupnost židlí, prosím domluvte s našim pracovníkem na tel: 778 021 400, nebo e-mailem: obchod@bilynabytek.cz 

Snímek obrazovky 2019-10-27 v 11.01.08

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohodlné židle z kolekce Belluno Elegante výborně doplňují nábytek z této kolekce. Vyber si z mnoha látek čalounění a uprav si židli dle svých potřeb. Drobné denní radosti jako pohodlný odpočinek jsou základem nepřetržité spokojenosti se životem. Židle jsou vyrobeny z bukového masívu. Jsou lehké a zároveň velmi odolné. Sedák se nachází ve výšce 45 cm, což je optimální výška z hlediska pohodlí a komfortu při každodenním používání nábytku.

Také vhodné zakřivení a výška opěradla jsou zárukou uvolnění zádového svalstva dokonce při velmi dlouhém sezení. Židle je vyrobena v minimalistickém stylu a je spojením jednoduchých geometrických forem. Všechny prvky jsou pevně propojené, což zaručuje jistotu sezení a dlouhá léta používání dřevěné židle. Židle jsou vyrobeny z bukového dřeva natřeného bílou barvou s jemně krémovým nádechem. Lehká a jemně lomená bílá barva je zárukou odpočinku pro oči a vnáší harmonii do interiéru.

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

potahy uprava 1_1

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle
Záruka: 2 roky
Série: Belluno Elegante - bílá
Kód zboží: DRMKT01-M
Výška: 94 cm
Výška operadla: 49 cm
Výška posedu: 45 cm
Šířka sedáku: 43 cm
Délka sedáku: 40 cm
Materiál: Buk - dřevo
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný