Dubová židle 02, masiv

Kód: KDB02
1 hodnocení
3 290 Kč
Skladem (> 5 ks)

Dubové dřevo, jedno z nejtvrdších a nejvíce odolných vůči otěru, bylo už v dávné minulosti využíváno k výrobě nábytku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dubové dřevo, jedno z nejtvrdších a nejvíce odolných vůči otěru, bylo už v dávné minulosti využíváno k výrobě nábytku. Právě proto jsme je použili při výrobě dubové židle, která je jedním z nejdůležitějších prvků vybavení, používaným v každé domácnosti. Odolné a elegantní dubové židle tvoří přirozený doplněk ke stolu umístěnému v obývacím pokoji, jídelně anebo v kuchyni. Řídíme se nejnovějšími trendy a proto jsme se rozhodli zařadit dubové židle do naší nabídky.

Aby byl zachován jejich panenský a přirozený vzhled, vyrobili jsme je 100 procentně z dubového masivu. Dubové židle z naší nabídky jsou pouze naolejované a navoskované. Divoký dub má specifický styl. Jeho hlavním rysem je především jedinečnost. Suky a přirozené letokruhy jsou v ideální souhře s námi prezentovanými dubovými stoly. Ve shodě s nejnovějšími trendy představujeme dubovou židli v novém provedení. Vycházíme vstříc očekáváním našich zákazníků a proto nabízíme dřevěnou židli pevné konstrukce a v nadčasovém stylu. Originální tvar opěráku a pevná konstrukce židle jsou ideálním doplňkem k námi nabízenému dubovému stolu.

Díky originálnímu a neopakovatelnému designu se naše dubová židle stane dekoračním prvkem zdůrazňujícím styl interiéru, barevné provedení a ráz každé kuchyně, jídelny nebo obývacího pokoje. To všechno v důsledku znamená, že každá židle z naší nabídky je jiná a neopakovatelná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle
Záruka: 2 roky
Kód zboží: KDB02
Výška: 90 cm
Šířka: 41 cm
Hloubka: 41 cm
Výška posedu: 45 cm
Materiál: Dub - dřevo
Povrch: Olejovaný a voskovaný