Dubová židle 02, masiv

Kód: KDB02
ZDARMAZDARMA
Dubová židle 02
3 690 Kč
Skladem

Dubová židle 02, masiv - Dubové dřevo, jedno z nejtvrdších a nejvíce odolných vůči otěru, bylo už v dávné minulosti využíváno k výrobě nábytku. Další dubové židle najdete zde: Dubové židle

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Dubová židle 02, masiv

Dřevěné židle vám přinesou řadu výhod, které jiné materiály nemohou nabídnout. Zatímco plast časem ztrácí pevnost a barvu, kov je příliš studený a další materiály nepříjemné na dlouhodobé sezení, dřevo je pro tvorbu židle ideální. Každý kus je originální, jelikož je z přírodního zdroje, který má také své přirozené vady, jako jsou například suky. Ty na celkovou kvalitu nemají vliv, naopak přinášejí vašemu kusu nábytku nevšední texturu.

Praktický a stylový design

Není nad to, když je židle pevná a pohodlná. Tento kus nábytku je sice určen k jídelnímu stolu, ale často se stává, že právě na tomto místě pracujete, někdy si čtete nebo děti pracují na svých domácích úkolech společně s rodiči. Pokud na židli trávíte delší dobu, je potřeba, aby vás z jejího provedení nebolela záda a aby vás netlačila některá část z konstrukce. Proto bylo navrženo rozměrnější sedadlo, na které se pohodlně usadí jak dítě, tak dospělý. Komfortní je také opěradlo složené ze dvou širších desek. Vždy když se usadíte a opřete se zády o zadní část židle, budete se cítit jako v křesle. Celkově je židle provedena tak, aby ani vyšší nebo těžší osoba neměla problém se pohodlně usadit.

Barevné provedení

Dub byl záměrně ponechán ve své základní surové podobě. Jeho lehce medová barva působí harmonicky a klidně. Stejně dobře také zapadne do prostoru z různých materiálů a dalších barev, takže se nemusíte bát ji umístit do již navrženého prostoru. Kromě toho je ošetřena olejem a lakem. Tyto dvě látky prodlužují životnost židle a zároveň prohlubují tón barvy a texturu, která se skládá ze suků a letokruhů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle
Záruka: 2 roky
Šířka: 41 cm
Výška: 90 cm
Hloubka: 41 cm
Materiál: Dub - dřevo
Povrch: Olejovaný a voskovaný
Hmotnost: 8 kg
Výška posedu: 45 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: