Stůl Orbetello 90 cm, kulatý, Dub, masiv

Kód: ASKULS90
7 390 Kč
Skladem

Kulatý stůl Orbetello s průměrem 90 cm je dílem řemeslné zručnosti, oslavující kvalitu a přírodní estetiku masivního dubu. Jeho kompaktní velikost je ideální pro útulné prostory, pouze odolné konstrukce zajišťuje dlouhověkost a pevnost pro každodenní použití.

 

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Stůl Orbetello 90 cm, kulatý, Dub, masiv

Masivní dubový stůl ze série Orbetello

Představujeme vám kulatý jídelní stůl Orbetello, mistrovsky vytvořený stůl z masivního dubového dřeva, jenž spojuje nadčasový design se sofistikovanou krásou. Jeho kompaktní velikost 90 cm a zaoblené hrany zajišťují, že se s lehkostí začlení do každého prostoru, ať už se jedná o rustikální chalupu nebo moderní byt. Konický tvar desky dodává stolu eleganci. A ačkoliv při pohledu shora vypadá čistě a jemně, stůl Orberello je velmi pevný a odolný.

Opravdu pevný masivní stůl ekologicky ošetřen

Stůl Orbetello je nejen krásný, ale také vyniká svou konstrukcí. Vyráběný je z kvalitního masivního dubového dřeva, které se vyznačuje svojí pevností a odolností. To že se jedná o masivní dřevo znamená, že každý stůl je unikátní svou strukturou, viditelné jsou jednotlivé letokruhy a přirozené nedokonalosti dřeva. To dělá tento materiál dokonalý a unikátní. Povrch tohoto stolu je ošetřen pouze přírodními a ekologickými oleji a vosky, což nejen chrání a prodlužuje životnost nábytku, ale také respektuje a udržuje přírodní krásu dřeva.

Kulatý stůl i do malých prostor

Pokud nemáte v jídelně prostoru nazbyt určitě se vám bude hodit kompaktní stůl, který se svojí kompaktní velikostí 90 cm vejde kamkoliv. Získáte prostor pro rodinné večeře a setkání s přáteli, tento stůl se ale stane také stylovým prvkem vašeho pracovního nebo relaxačního prostoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Šířka: 90 cm
Výška: 75 cm
Materiál: Masiv
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 hod.
Nohy: Dřevěné
Materiál: Dub - dřevo
Povrchová úprava: Olejováno
Hmotnost: 20kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: