Dubová židle 01, masiv

Kód: KDB01
3 690 Kč
Skladem

Dubová židle, masiv - Dubové dřevo, jedno z nejtvrdších a nejvíce odolných vůči otěru, bylo už v dávné minulosti využíváno k výrobě nábytku.

Další dubové židle najdete zde: Dubové židle

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Židle už po dlouhá léta drží obdobnou podobu a konstrukci. V proměnách času se měnila jen designová část této formy nábytku, jelikož základní tvar se osvědčil jako praktický a funkční. Podle módy se mění například velikost, tvar, barva, materiál a ozdobné prvky. Pokud máte zájem o běžnou a praktickou židli pro denní použití, a ne jen návrhářský kousek, jistě vás zaujme toto masivní dřevěné provedení.

Stabilita a dlouhověkost na prvním místě

Židle je vytvořena z dubového dřeva, které je pro tvorbu nábytku ideální zejména kvůli své tvrdosti, dlouhověkosti a pevnosti. Dubová textura a barva lahodí také oku, a bude vás tak dlouhá léta těšit svou svěží podobou. V závěrečné fázi jsou židle olejované a voskované, čímž vyniknou přírodní prvky dřeva, kterými jsou například suky. Zároveň tato vrstva slouží jako ochrana, která pečuje o zdravou podobu dřeva.

Pevná konstrukce

Dubová židle byla navržena tak, aby snesla i větší váhu a rovnoměrně ji rozložila. Čtyři silné nohy nesou základní váhu a pohodlně působí také opěradlo s širokou deskou. Rovněž sedátko je řešeno tak, aby se člověk i při delším sezení cítil příjemně a uvolněně.

Elegantní provedení

Doplňkové parametry

Kategorie: Židle
Záruka: 2 roky
Materiál: Dub - dřevo
Povrch: Olejovaný a voskovaný
Výška: 90 cm
Šířka: 41 cm
Výška posedu: 45 cm
Hloubka: 41 cm
Hmotnost: 8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: