Jídelní stůl Siena 200 x 100 cm, Dub, masiv

Kód: ASSIENA 200 X 100
25 470 Kč
Skladem

Jídelní stůl Siena ve velikosti 200 x 100 cm je vrcholem elegance a trvanlivosti. Vyrobený z prvotřídního masivního dubu, tento propracovaný stůl poskytuje štědrý prostor pro hosty a běžné používání, zatímco jeho impozantní rozměry a přírodní textura dřeva obohatí jakýkoli jídelní prostor o dotek klasického stylu .

Židle nejsou součástí stolu.

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Hledáte moderní a opravdu velký stůl pro vaši dokonalou jídelnu? Může se jím stát jídelní stůl Siena, který poskytne vašemu stolování nový rozměr. Získáte s ním nejen kvalitu, ale také zážitek z každého stolování. 

Masivní dřevěný stůl pro dlouhou životnost

Stůl Siena je vyroben z prvotřídního dubového masivu. Dubový stůl je pro své přirozené vlastnosti, odolnost a pevnost, velmi vhodný do každé domácnosti. Tento stůl je vyroben s mimořádnou dávkou elegance, ale také funkcionality. Desku zdobí přirozené dřevěné letokruhy. Nohy u tohoto modelu jsou dokonale a stylově zapuštěné do 4 cm horní desky. Na vnitřní straně stolu jsou nohy pevně uchyceny kovovými sponami k desce stolu. Stůl je tak odolný proti rozvrzání. Vydrží vám v perfektním stavu po mnoho let. 

Kvalitní stůl pro šest osob

Stůl Siena má rozměry 200 x 100 cm. Pohodlně tak k němu usadíte šestičlennou nebo osmičlennou rodinu na každodenní i slavnostní oběd, nebo večeři. Stejně dobře vám tento stůl poslouží také v kanceláři, nebo pracovně. Stůl je pečlivě ošetřen přírodním olejem a voskem, díky kterému krásně vynikne přirozená kresba dřeva, zároveň je stůl dobře ochráněn.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Délka: 200 cm
Šířka: 100 cm
Výška: 75 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 hod.
Nohy: Dřevěné 10 x 10 cm
Síla vrchní desky: 4 cm ( síla desky 2 cm + 2 cm rám )
Materiál: Dub - dřevo
Povrchová úprava: Olejováno
Hmotnost: 60kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: