Vitrína Belluno Elegante, úzká, dekor bílá | ořech, masiv, borovice - PRAVÁ

Kód: ASPL014B/O
12 900 Kč
Skladem

Vitrína Belluno Elegante představuje kombinaci elegance a praktičnosti v úzkém tělese s kontrastním dekorem bílé a ořechové barvy. Masivní borovicový materiál zaručuje její pevnost a dlouhodobou odolnost. Pravé otevírání dveří je ideální pro umístění na pravou stranu prostoru a zároveň umožňuje jednoduchý přístup k uloženým předmětům. Tento kus nábytku je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají úložný prostor s moderním vzhledem, který nezabere mnoho místa.

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Prosklená vitrína pro vaše krásné věci, které musí být vystaveny na odiv okolí. Proč? Protože to tak chcete a jen vy jste pány svého domu. Vystavení ve vitríně má navíc své nesporné výhody. Minimum prachu a ochrana před nechtěnými pády. Dvě velká významná plus.

Vše v jednom: prosklená vitrína, zásuvka a skříňka

Všechny druhy úložných prostor v jednom kusu nábytku. Chybí snad už jen otevřené police. Ale tento nedostatek se lehce změní na přednost, pokud se chcete vyhnout neustálému utírání prachu. Tady prach opravdu nemá šanci. Dveře vitríny jej dovnitř nepustí. Stejně tak dřevěná dvířka spodní skříňky a zásuvka. Vše je dokonale chráněno před nezvaným návštěvníkem.

Do vitríny uložíte vše, na co se chcete každý den dívat. Nepodceňujte krásu. Prý pohled na ni otevírá srdce. Vystavte své oblíbené věci do poliček prosklené vitríny a sledujte tu změnu. Suvenýry z cest, oblíbená velká mušle od moře, krásný broušený ametyst, sklenice s vyznačeným výročím. Výčet zdaleka nekončí. A co vaše vystaveníhodné kousky? Budou vaší nové vitríně slušet?

Hlavně přirozeně

Masiv je masiv. Borovice je borovice. To nejsou planá moudra, ale materiálové složení vitríny. Přírodní dřevo je nenahraditelný materiál, který sám o sobě vnáší do každého domova pravé domácí teplo. V kombinaci s vydařeným designem ještě výrazněji. Přírodní dřevo dýchá pod ekologickým nátěrem na vodní bázi. Tento mechanismus přispívá k udržování zdravého mikroklimatu. Ať se vám krásně bydlí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitríny
Záruka: 2 roky
Série: Belluno Elegante - bílá/ořech
Styl: Provence
Barva: Bílá
Materiál: Masiv
Typ zavírání: Se šuplíky, S dvířky
Velikost: Vysoká
Šířka: 60 cm
Výška: 190 cm
Hloubka: 45 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Kód zboží: ASPL014B/OP
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Počet polic: 2 police
Počet zásuvek: 2 zásuvky
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Barva horní desky: Ořech (mírně prosvítá struktura dřeva)
Pojezdy zásuvek: Tichý pojezd Hettich s tlumičem
Povrch: Matný
Úchytky: Staré zlato (kovové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: