ZrcadlaZrcadlo Belluno Elagante, bílé, masiv, borovice, 130 x 47cm

Zrcadlo belluno Elagante, bílé, masiv, borovice, 130 x 47cm

  • Skladem
  • 47 cm
  • 130 cm
  • Belluno Elegante
  • ASPL027B

+420 778 021 400
obchod@bilynabytek.cz

2 690 Kč s DPH

Zakoupíte také na splátky: Výpočet splátek pro spotřebitelský úvěr ESSOX

Zrcadlo Belluno Elagante, bílé, masiv, borovice, 130 x 47cm

Zrcadla jsou jedním z nejstarších vynálezů lidstva, která odrážejí tváře králů a pánů. Používala se již v dávných dobách, aby odrážela obraz.

Zobraziť podrobný popis produktu

Vyrobeno z vybraného masivu finské borovice nebo dubu

Velmi kvalitní zpracování a elegantní vzhled

Použity pouze ekologické a zdravotně nezávadné laky

Určeno primárně pro export do Německa, Holandska a Anglie

Na vyžádání vám zašleme vzorník dřeva v konkrétních barvách

Šířka: 47 cm
Výška: 130 cm
Série: Belluno Elegante
Barva: Bílá ( mírně prosvítá struktura dřeva )
Záruka: 2 roky
Materiál: Borovice - dřevo
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Povrch: Matný

Zrcadlo Belluno Elagante, bílé, masiv, borovice, 130 x 47cm

Když opouštíte ráno byt, intuitivně kontrolujete svůj vzhled v zrcadle zavěšeném někde na chodbě. Nemáte jej ještě? Déle už nečekejte! Pro tento účel bylo vytvořené zrcadlo z kolekce Belluno Elegante.

Zrcadla jsou jedním z nejstarších vynálezů lidstva, která odrážejí tváře králů a pánů. Používala se již v dávných dobách, aby odrážela obraz. Pouze správně vyrobené zrcadlo odráží skutečný obraz. Při vytváření neobvyklého kusu nábytku jsme měli na mysli, aby splňovalo všechny užitečné hodnoty, které mu byly přiděleny.

Zrcadlo vysoké kvality - Stylové, vysoce kvalitní zrcadlo v elegantním rámu z borového dřeva.

Přírodní dřevo - Rám z pevného finského borového dřeva. Dokonale splývá s jiným nábytkem z kolekce Belluno Elegante. Je to naprosto přirozený výrobek, dodatečně natřený ekologickou vodní barvou zpevněnou pod UV zářením.

Montáž je možná jak vodorovně, tak svisle - Robustní montážní konzole umožňují zavěšení zrcadla ve svislém a vodorovném směru. Nabízí široké možnosti a rozsáhlé aplikace, ve kterých můžete použít zrcadlo Belluno Elegante. Je dostatečně vysoké, aby bylo pohodlné na chodbu nebo šatníku. Horizontální závěs je ideální pro ložnici nebo obývací pokoj.

Frézované okraje - Silné dřevěné lamely zakončené estetickým frézováním, které změkčuje ostrý vnější okraj.

Bílé zrcadlo bylo navrženo tak, aby je bylo možné vertikálně i horizontálně zavěsit. Díky této možnosti se stává více univerzální, například může být zavěšeno na komodě, skříňce nebo jednoduše na zdi jako dekorace. Dokonale se hodí do haly, vertikálně zavěšené zobrazí celou postavu. Nastříkané teplou bílou barvou (RAL 9010), která odpovídá jinému nábytku z kolekce Belluno Elegante, vám umožní vytvořit svůj vlastní interiér v provensálském stylu. Pokud však máte interiér zdobený jiným stylem, může to být dokonalý doplněk. Je to delikátní a ekonomická výzdoba, takže se také hodí do moderního interiéru.

Dřevěný nábytek je vystaven přirozenému stárnutí dřeva. Mějte na paměti, že léta a suky se mohou časem projevit. Tento proces výrazně zrychluje, když je nábytek vystaven přímému slunečnímu záření nebo je umístěn v blízkosti zdroje tepla, jako je například radiátor, horkovzdušný ventilátor nebo jiný zdroj tepla.

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu spolu s příslušenstvím a jednoduchým návodem k jeho sestavení.

Upozornění: většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku

Hodnocení

Buďte první a ohodnoťte produkt !

Související produkty