Vitrína Loretto 2.1, dekor bílá-hnědá

Kód: 1766/BEZ
Novinka
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma 8 730 Kč –10 %
0018810 witryna 21 loretto
8 730 Kč –10 % 7 890 Kč
Momentálně nedostupné

Vitrína Loretto 2.1, dekor bílá-hnědá

Série: Loretto
Výška: 170 cm
Šířka: 73 cm
Hloubka: 45 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitrína Loretto 2.1, dekor bílá-hnědá

Vitrína není jen záležitostí předchozích generací. V minulosti bylo moderní vystavovat ve svém domě kvalitní porcelánové nádobí vyrobené například v Míšni, čímž rodina dávala na odiv svůj majetek. Obliba tohoto typu nábytku neupadá a v současnosti se pyšní stejnou nebo obdobnou funkcí, avšak se skromnějšími rozměry.

Jednoduché provedení dá vyniknout vystaveným předmětům

Hlavním kriteriem vitríny je prosklená část s policemi, kam se umisťují předměty, aby byly na očích vám i návštěvě. Vitrína značky Lorreto kombinuje kvalitní dřevo finské borovice a lamino. Funguje v kombinaci s dalšími kusy nábytku řady Loretto, a proto má na svém vrchu ozdobný dřevěný prvek, který je natřený ekologickým lakem, aby vynikla struktura dřeva a zároveň byl chráněn materiál.

Horní díl s výstavním prostorem má dvě police. Zde je spousta místa pro vaše cenné kusy nádobí, suvenýry z dovolené, knihy nebo fotografie vašich dětí či vnoučat. Horní police je skleněná, takže vnitřní část působí esteticky, ať se rozhodnete do ní vložit cokoli.

Nenechávejte vše na očích

Protikladem otevřené horní části je šuplík umístěný uprostřed a také skříňka s dvířky ve spodní části. Při navrhování tohoto kusu nábytku bylo myšleno také na to, že ne všechny předměty chcete mít denně na očích nebo se jimi chlubit před návštěvou. Proto je můžete uklidit do prostorného šuplíku, kde budou přehledně organizované nebo je mít po ruce v nižší skříňce, kde se nacházejí další policové části. Vitrína je zároveň vyšším kusem nábytku, takže váš obývák nebo například kuchyň budou oživeny úložným prostorem ve výši očí.

LORETTO DAVID

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitríny
Záruka: 2 roky
Série: Loretto
Výška: 170 cm
Šířka: 73 cm
Hloubka: 45 cm
Povrch: Matný
Čas strávený montáži: 2 osoby 2 - 3 hod.
Barva horní desky: Hnědá
Materiál horní desky: Finská Borovice - dřevo
Hmotnost: 46 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: