Prostorná vitrína Belluno Elegante 2.2.3, bílá, masiv, borovice

Kód: 1643/BEZ
Neohodnoceno
13 690 Kč
Momentálně nedostupné

Vitrína je vyrobena ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Většina nábytku je dodávána v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Nabízíme také službu montáže nábytku.

Kód zboží: ASPL016B
Výška: 130 cm
Šířka: 130 cm
Hloubka: 45 cm
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prostorná vitrína Belluno Ellegante 2.2.3, bílá, masiv, borovice

Když se řekne vitrína. Co si představíte? Chladnou prosklenou plochu bez nápadu? Potom budete překvapeni, jak taková vitrína může vypadat. Z masivního borovicového dřeva, s jemně bílým ekologickým nátěrem, s citlivě frézovanými prvky a v oblíbeném provensálském stylu.

Ta správná výška

Naše bílá vitrína má tu správnou výšku. Tak akorát pro ponechání vašich pokladů v zorném úhlu, který máte při pohodlném domácím posezení. Dvě oddělené prosklené části vám dovolí vystavit krásné věci, kterých si tak ceníte, že je nechcete nechat zavřené ve skříni, a zároveň je toužíte uchránit od nechtěných pádů z otevřených polic. Prostřední otevřenou část můžete využít třeba pro vystavení knih, které tak máte rychle po ruce. Jen po nich sáhnete a můžete začít listovat. Už cítíte jejich charakteristickou vůni? Slyšíte šustění papíru?

Pro vaše malá tajemství

Kryté úložné prostory se mohou stát vaším malým tajemstvím. Návštěvy a přátelé obvykle neotevírají zavřené skříňky a zásuvky. Je pouze na vás, co si do nich uschováte. Už víte, co to bude? Pod každou prosklenou částí vitríny se nachází prostor přepůlený policí, takže máte k dispozici další dvě patra úložného prostoru s hloubkou necelých 45 cm. Zásuvky jsou praktické a díky značkovému systému zavírání také velmi tiché. Možná tak utajíte nejen obsah zásuvek, ale i fakt, že je také čas od času otevíráte. 

Belluno panorama

Upozornění: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva, je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku je důležité věnovat pozornost čistícím prostředkům - není vhodné používat hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitríny
Záruka: 2 roky
Série: Belluno Elegante - bílá
Barva: Bílá
Výška: 130 cm
Šířka: 130 cm
Hloubka: 45 cm
Povrch: Matný
Materiál: Dřevo
Počet polic: 3 police
Kód zboží: ASPL016B
Čas strávený montáži: 2 osoby 3 - 4 hod.
Síla vrchní desky: 5,5 cm ( síla desky 1,5 cm + 4 cm rám )
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Rozměry zásuvek ( 1 ): 33 x 33,5 cm, h: 9 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: