Televizní stolky - Nábytek v provence stylu - Bílý nábytek.cz

Televizní stolky

Seřadit podle
7 590 Kč

Tato jedinečná komoda přinese do Vašeho příbytku pocit tepla domova, a to díky použití ekologických barev v odstínu bílé barvy. Praktický design komody umožňuje schovat elektrické kabely a těšit se čistou krásou.

7 590 Kč

Komoda TV Belluno Elegante je něco víc, než jen trvanlivý a hezký nábytek. Její praktičnost se odráží ve dvou šuplících zasazených do kolejniček s kuličkovým výsuvem zn. Quadro, které zajišťují tiché a jemné zasouvání a vysouvání šuplíků. Kromě...

7 590 Kč

Komoda TV Belluno Elegante je něco víc, než jen trvanlivý a hezký nábytek. Její praktičnost se odráží ve dvou šuplících zasazených do kolejniček s kuličkovým výsuvem zn. Quadro, které zajišťují tiché a jemné zasouvání a vysouvání šuplíků.

9 590 Kč

TV stolek Belluno Elegante z borovice je nejen odolnost, praktičnost, ale i originální design.

9 590 Kč

TV komoda je vyrobena z finské borovice - v současné době nejlepší kvalita materiálu na evropském trhu.

9 590 Kč

Výjimečná komoda RTV ze série Belluno Elegante zaujme nejen svým originálním designem, ale i trvanlivosti.

7 290 Kč 6 561 Kč

Přemýšlíte, kam máte umístit své DVD, Blue-Ray, audiozařízení, herní konzolu nebo zkrátka televizi? Komodu TV jsme vytvořili právě pro tyto účely.

7 290 Kč 6 561 Kč

Určitě hledáte vhodné místo pro svůj DVD přehrávač, Blu-Ray, Hi-Fi věž, herní konzolu nebo televizor.

9 290 Kč

Hledáte malou, ale vkusnou komodu, která bude hrdě prezentovat váš širokoúhlý televizor? Komodu TV 3.0 jsme vytvořili právě pro vás.

10 900 Kč

Komoda TV je kombinací čtyř zásuvek a dvou polic umístěných centrálně. Poličky jsou ideální pro všechny druhy zařízení RTV, kabely a předměty denní potřeby, mohou sloužit jako prostor pro dekodér, DVD přehrávače nebo konzole.