Úložný prostor pod postel Belluno Elegante, bílý, masiv, borovice

Kód: ASPL021B
4 580 Kč
Skladem

Úložný prostor pod postel Belluno Elegante, bílý je vyroben ze dřeva odolné finské borovice, pevnost a lesk si zachová během dlouhých let.

Detailní informace

kvalitní zpracování a elegantní vzhled
Kvalita & Elegance
kvalitní zpracování a elegantní vzhled
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
Vybrané materiály
vyrobeno z masivu finské borovice nebo dubu
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
EKO
používáme ekologické a zdravotně nezávadné laky
Nábytek přivezeme
Nábytek přivezeme
nevyužíváme přepravce, snižujeme riziko poškození
Poradíme s výběrem, dovezeme a rádi pomůžeme i s montáží
Plný servis
poradíme, dovezeme a pomůžeme s montáží

Montáž a servis Většinu nábytku dodáváme v rozloženém stavu spolu s příslušenstvím a návodem na sestavení. Zajistěte si maximální pohodlí s naší službou montáže nábytku.

Péče o dřevěný nábytek: Výběrem nábytku vyrobeného z přírodního masivního dřeva je potřeba vzít v úvahu i jeho přirozené procesy stárnutí a skutečnost, že suky se časem stávají více viditelné. Při ošetřování nábytku věnujte pozornost čistícím prostředkům –⁠ nepoužívejte hrubé kuchyňské houbičky ani čistící prostředky, které mohou dřevěnému povrchu uškodit nebo způsobit jeho odbarvení. Doporučujeme používat jemně navlhčený, měkký hadřík. Vyvarujte se také umisťování nábytku na sluncem exponovaném místě nebo v blízkosti topných zařízení.

Detailní popis produktu

Další ze skrytých neocenitelných pomocníků. Úložný prostor pod postel navenek vypadá velmi nenápadně. Skoro jako nosná deska postele. Skvěle ovšem využívá prostor, který by jinak byl jen dalším místem, na který sedá prach.

Nenápadný pomocník

Se svou šířkou 149 cm, hloubkou plných 63 cm a výškou 25,7 cm s přehledem pojme všechny lůžkoviny. Možná už delší dobu sníte o krásné posteli s bohatým přehozem a dekoračními polštářky. Přes den bude vaše postel krásnou ozdobou a v noci nadýchaným obláčkem a oázou klidu. Můžete klidně snít dál v pohodlí a přitom své sny zároveň plnit.

Místo pro vaše poklady

Úložný prostor pod postel nemusíte využívat jen k uschování přikrývky a polštáře. Krabice s fotkami a vzpomínkami, knihy, sezónní oblečení. Nebo třeba tajná zásobárna na mlsání? Rozhodně se nemusíte nikomu zpovídat. Místo pod vaší postelí bude patřit jen vám. A díky úložnému prostoru jej můžete využít pro cokoliv. Jste limitováni pouze rozměry.

Tiše a jednoduše

Bílý dřevěný šuplík z masivní finské borovice se vysouvá velmi lehce a tiše. Je totiž na spodní straně opatřen malými plastovými kolečky. Jako všechny ostatní kusy nábytku ze série Belluno Elegante je i úložný prostor natřen ekologickým a zdravotně nezávadným nátěrem v příjemném odstínu bílé barvy. Pokud se vrátíme k tomu tajnému mlsání, vaše utajená čokoláda se bude v šuplíku cítit velmi dobře a zdravotně neohroženě. Alespoň než ji sníte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Postele
Záruka: 2 roky
Šířka: 149 cm
Výška: 25,7 cm
Hloubka: 63 cm
Barva: Bílá - RAL 9010 (mírně prosvítá struktura dřeva)
Čas strávený montáži: 2 osoby 1 - 2 hod.
Kód zboží: ASPL021B
Krytí barvy: Neprůhlednost 85%
Materiál: Finská Borovice - dřevo
Povrch: Matný
Série: Belluno Elegante - bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: