Věděli jste, že výběr správné postele může ovlivnit Vaše pozdější chování?

Možná si budete říkat, že postel nemůže nijak ovlivňovat vaše chování. Je tomu ovšem naopak, v dalším odstavci si podrobně povíme, proč tomu tak je. V posteli trávíme obrovské množství času, i když většinou velmi pasivně, a proto si mnoho lidí řekne, že vlastně dobrou postel nepotřebuje. To je ovšem ta největší chyba, kterou můžete udělat, neboť kvalitní postel je zásadní pro kvalitu života.

Jak postel ovlivňuje chování?

Chování jako takové je velmi ovlivňováno kvalitou spánku. Sami si jistě potvrdíte, že pokud se dobře vyspíte, jste hned veselejší a plní energie. Pokud je tomu naopak, není s vámi k vydržení, protože býváte nevrlí a protivní. Po pořízení kvalitní postele však budete mít pouze veselé dny. Dřevěný nábytek je opět v kurzu, a proto se vůbec nebojte jeho pořízení. Jestliže ještě zvolíte provensálský styl, pak bude vaše ložnice přímo dokonalá.

Podle čeho postel vybírat?

Základním parametrem výběru každé dřevěné postele je její rozměr, respektive šířka. Délka se totiž pohybuje na hranici dvou set centimetrů, což průměrně vzrostlému člověku bohatě stačí. Dalším kritériem je možnost dokoupení vyjímatelného skladovacího boxu z pod postele, díky čemuž získáte další úložné prostory. Ve finále pak stačí vybrat pouze barvu. Doporučujeme vám zakoupení bílé dřevěné postele, protože bílá barva je nadčasová, a navíc velice elegantní.

Z čeho jsou postele vyrobené?

Bílé dřevěné postele provensálského stylu jsou vyrobeny z kvalitního borovicového či dubového dřeva dovezeného z Finska. Bílý lak na nich je nejen estetický, ale má také ochranou funkci. Konkrétně dřevu pomáhá uchovat jeho přírodní vzhled, takže tím brání vysušení a stárnutí. Malou nevýhodou těchto postelí je fakt, že matrace, ani rošt nejsou součástí postele. Budete si je muset dokoupit později. Zakoupíte je však na stejném místě, jako již několikrát zmiňované postele.

Jestliže chcete dobře spát, pořiďte si kvalitní postel. Nejen, že se vám budou zdát krásné sny, ale ráno budete pozitivně naladěni, takže můžete rozdávat radost všude okolo.