Nemáte už prostor pro skladování oblečení? Pořiďte si šatní skříň

Zejména ženy mají problém se skladováním svého oblečení, protože údajně prostě pořád nemají nic na sebe. Muži s tím pochopitelně mnohdy nesouhlasí, avšak nemá cenu se hádat. Daleko lepší je pořídit prostornou šatní skříň s velkým užitným prostorem, do které se vejde naprosto všechno.

 Proč si pořídit dřevěný nábytek?

Dřevěný nábytek patřil vždy k nejoblíbenějšímu sortimentu v tomto segmentu trhu a nejinak je tomu i dnes. Pokud ve svém okolí narazíte na šikovného řemeslníka, který je schopen vyrobit ze dřeva kvalitní nábytek, můžete si u něj hned objednat. Ze dřeva je totiž možné vytvořit prakticky cokoliv od nočních stolků, roštů do postele až po zmiňované šatní skříně. Hlavní výhodou dřeva je jeho ekologičnost, takže tolik nezatěžuje životní prostředí.

 K čemu je dobrá šatní skříň?

Šatní skříň je ideálním prostorem k uchování vašich šatů a oblečení. Díky své velikosti do ní velmi pohodlně umístíte hned několik kabátů či dámských letních šatů, a ještě vám zbude volné místo. Šatní skříň provensálského stylu je vyvedena v exkluzivním bílém nátěru teplého odstínu, který nejen skvěle vypadá, ale ještě nábytek chrání. Díky němu si dřevo uchová svůj přírodní původ, takže nepodléhá přirozenému procesu stárnutí.

Kam skříň umístit?

Nejlepší je umístit velkou šatní skříň do ložnice. Jde asi o nejlepší místo, kde by tento nábytek měl stát, neboť se ráno po probuzení můžete ihned převléct z pyžama do jiného oděvu. Přichází však otázka, zda při otvírání šuplíků a samotné skříně někoho nevzbudíte. Není tomu tak, protože se zde objevuje důmyslný systém tichých pojezdů a tlumičů, díky čemuž nebudou šuplíky ani dveře skříně bouchat. Tuto vychytávku jistě ocení drtivá většina z vás.

Máte-li problémy s množstvím oblečení, bílá šatní skříň by je mohla velice snadno vyřešit. Proto neváhejte a neprodleně si ji pořiďte.